دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۴

رییس مجلس از همراهی اکثریت مردم در مقابله با کرونا قدردانی کرد

سفر رئیس مجلس به مشهد

رییس مجلس شورای اسلامی ضمن قدردانی از اکثریت مردم که در خانه مانده و با لغو سفرهایشان، هشدارهای مراکز بهداشتی را رعایت کرده‌اند، گفت: سایر افراد نیز برای حفظ سلامتی خود و جامعه با عموم مردم همراه شوند.

قدس آنلاین: رئیس قوه مقننه اهتمام مسئولان مجامع عمومی از قبیل مراکز ورزشی، فرهنگی و مذهبی به سلامت مردم و  اجرای دستورالعمل های ستاد ملی مقابله با کرونا را شایسته تقدیر دانست.
رییس مجلس شورای اسلامی کنترل بیماری کرونا را مستلزم عزم همگانی آحاد جامعه، همکاری و هماهنگی دستگاه‌ها در سطوح ملی و  استانی، اطلاع‌رسانی دقیق رسانه‌ها با اعلان هشدارهای بهنگام و سعی حداکثری دولت برای ارائه خدمات اداری به مردم از طریق سامانه‌های الکترونیک عنوان کرد و افزود: از اکثریت مردم شریف ایران که در خانه مانده و با لغو  سفرهایشان، هشدارهای مراکز بهداشتی  را رعایت کرده‌اند قدرددانی می‌کنم و امیدوارم که سایر افراد نیز برای حفظ سلامتی خود و جامعه با عموم مردم همراه شوند.
لاریجانی اضافه کرد: همچنین از دولت می‌خواهم که سعی حداکثری خود را در ارائه خدمات اداری از طریق سامانه‌های الکترونیک به مردم به کار گیرد.
وی با بیان این که تدابیری نیز برای جبران افت کسب و کارها در سطح ملی اندیشیده شده است، گفت: پس از جمع بندی و با جلب نظر نمایندگان بخش خصوصی، نتایج این اقدامات به اطلاع عموم خواهد رسید.
رییس قوه مقننه همچنین از رسانه ملی خواست با تولید برنامه‌های جذاب و پرکشش در خانه ماندن مردم را آسان کرده و حضور طولانی مدت اعضای خانواده در خانه ها را از ملال و یکنواختی بزداید.
لاریجانی ابراز امیدواری کرد که این بیماری هر چه زودتر از کشور رخت بربندد و  از خداوند، شفای عاجل مبتلایان این بیماری، رحمت و مغفرت درگذشتگان از آن  و صبر و شکیبایی خانواده هایشان را خواستار شد.

منبع: خبرگزاری ایرنا

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.