پنجشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۰

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی خراسان رضوی خبرداد

خدمات مشاوره‌ تلفنی پلیس خراسان رضوی در تعطیلات نوروزی

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی خراسان رضوی

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی خراسان رضوی گفت: خدمات ویژه مشاوره تلفنی پلیس در تعطیلات نوروزی امسال برای شهروندان انجام می‌شود.

به گزارش قدس آنلاین، سرهنگ عبدالرضا مجیدی، اظهار کرد: شیوع بیماری کرونا در ایران و دیگرکشورهای جهان، نگرانی‌های ذهنی و روانی را در جوامع در پی داشته است. طولانی شدن این وضعیت می‌تواند خسارت‌هایی در جامعه به همراه داشته باشد.

وی با بیان اینکه «حفظ خونسردی و آگاهی لازم برای رعایت و توصیه‌های مراقبتی و بهداشتی در کنترل و ریشه‌کن شدن ویروس کرونا ضرورت دارد»، عنوان کرد: شهروندان از سفرهای نوروزی پرهیز کنند. ماندن در خانه می‌تواند نقش موثری برای قطع زنجیره انتقال و شیوع ویروس کرونا داشته باشد.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی خراسان رضوی بیان کرد: در ایام نوروزی پلیس اجتماعی خراسان رضوی با همت مشاوران مجرب خانواده و روان‌شناسی در مرکز مشاوره آرامش پلیس، طرح خدمات مشاوره تلفنی را برای شهروندان عزیز در دستور کار خود قرار داده است.

سرهنگ عبدالرضا مجیدی افزود: شهروندان عزیز می‌توانند در موضوعات مختلف با شماره تلفن ۳۶۰۵۶۴۰۱ در مشهد تماس تلفنی برقرار  کرده و از خدمات مشاوره‌ای استفاده کنند.

بر اساس گزارش مرکز اطلاع‌رسانی پلیس خراسان رضوی، وی تاکید کرد: امیدواریم با هوشیاری و مراقبت‌های آگاهانه مردمی بتوانیم از این شرایط به سلامت عبور کرده و سال نو را با امید به موفقیت‌های روزافزون آغاز کنیم.

منبع: ایسنا

انتهای خبر/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.