جمعه ۱ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۵

ستاد کمک رسانی شورای هیئات مذهبی مشهد به پزشکان تشکیل شد

ستاد کمک رسانی شورای هیئات مذهبی مشهد

ستاد کمک رسانی شورای هیئات مذهبی مشهد به منظورخدمت رسانی به کادر پزشکی و بیماران ویروس کرونا و محرومان حاشیه این شهر شروع به کار کرد.

به گزارش قدس آنلاین، رییس شورای هیئات مذهبی خراسان رضوی گفت: اکنون که کادر پزشکی و مسوولان استان مشغول مبارزه با ویروس منحوس کرونا هستند بایدتلاش کرد تا این زنجیره ویروس را شکست دهیم.

سید مهدی طباطبایی افزود: نخستین کمک مردم در این شرایط درخانه ماندن است در عین حال برای تقویت روحیه بیماران مبتلا به ویروس کرونا و حمایت از کادر پزشکی نیاز به کمک های مردمی است.

وی ادامه داد: هیئاتی که همه ساله دراین ایام برای جشن مبعث و اعیاد شعبانیه هزینه می‌کردند، امسال اعلام آمادگی کرده اند که هزینه های خود را برای مبارزه با ویروس کرونا اختصاص دهند و به همین جهت این ستاد شکل گرفته که با همت و  اراده مردم ولایت مدار و خیرین و هیئات مذهبی این خدمت رسانی تا ۱۷ شعبان ادامه پیدا کند.
وی گفت: به همین منظور حساب بانک توسعه تعاون به شماره ۱۹۰۰۱۰۱۳۶۸۲۴۵۵۸ و شماره کارت 
۵۰۲۹۰۸۷۰۰۰۹۴۱۲۶۳ به نام شورای هیئات مذهبی مشهد به این امر اختصاص یافته است  همچنین شهروندان می‌توانند اقلام مورد نیاز از جمله آب معدنی و شیر پاستوریزه یک لیتری، پرتقال، انواع مغزها و شکلات تلخ را به پایگاه هیات انصارالمحسن، بین چهارراه لشگر و چهار بی سیم(چهارراه جهاد) مشهد تحویل دهند.

منبع:ایرنا

انتهای خبر/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.