شنبه ۲ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۸

۱۱۷کیلو مواد مخدر در خراسان شمالی کشف شد

کشف مواد مخدر

خراسان شمالی- فرمانده انتظامی خراسان شمالی از کشف یکصد و ۱۷ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک در ۴ عملیات مشترک پلیسی خبر داد.

به گزارش قدس آنلاین، به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار علیرضا مظاهری با اعلام جزئیات این خبر گفت: در پی دریافت اخباری مبنی بر فعالیت تعدادی از سوداگر مرگ و حمل مقدار قابل توجهی مواد مخدر بلافاصله موضوع با نهایت جدیت در دستور کار پلیس قرار گرفت.
وی با اشاره به اینکه به محض اطلاع از آخرین مسیر تردد این افراد، پلیس استان خراسان شمالی وارد عمل شد، افزود: در ۴ عملیات مشترک در اولین روز از بهار طبیعت یکصد و ۱۷ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف وضبط شد.
این مقام ارشد انتظامی در استان با اشاره به اینکه این عملیات ها با پلیس شهرستان های بجنورد، شیروان، فاروج، راز و جرگلان و مانه و سملقان انجام شد، تصریح کرد: در همین رابطه تعداد ۳ باند قاچاق مواد مخدر متلاشی و ۱۱ نفر نیز دستگیر شدند.
وی با اشاره به اینکه متهمان بعد از تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شدند، گفت: ۷ دستگاه خودروی سواری نیز در رابطه با این موضوع توقیف و با هماهنگی مقام قضائی به پارکینگ انتقال شدند.
سردار مظاهری با اشاره به اینکه این عملیات های مشترک منجر به کشف ۳۷ کیلوگرم توسط مانه و سملقان، ۱۰ کیلو گرم توسط بجنورد و راز و ۳۰ کیلو گرم نیز توسط شیروان و فاروج شده است، ادامه داد: مقدار ۴۰ کیلوگرم تریاک نیز با همکاری پلیس "یزد" کشف و ضبط شد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.