شنبه ۲ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۰

صادرات ۳۰ میلیارد ریالی شرکت فرآورده های غذایی رضوی در سال ۱۳۹۸

مدیرعامل شرکت فرآورده‌های غذایی رضوی

مدیرعامل شرکت فرآورده‌های غذایی رضوی گفت: صادرات محصولات این شرکت در سال ۱۳۹۸، حدود ۳۰ میلیارد ریال درآمدزایی داشته است.

به گزارش قدس آنلاین، حمیدرضا اصیلی بیان کرد: شرکت فرآورده های غذایی رضوی در سال جاری در راستای تحقق شعار رونق اقتصادی و نیز با تمامی محدودیت‌های موجود در امر صادرات، حدود ۲۷۳ هزار و ۲۷۴ تن محصول را صادر کرده است تا گامی در بهبود اقتصاد کشور و امر اشتغالزایی برداشته باشد.
وی با اشاره به محصولات صادر شده و کشورهای هدف خاطرنشان کرد: امسال محصولاتی شامل انواع کنسروجات و رب گوجه فرنگی با بهترین کیفیت تولید به کشورهایی همچون ترکمنستان، امارات و افغانستان صادر شده است.
مدیرعامل شرکت فرآورده های غذایی رضوی ادامه داد: این شرکت برای رسیدن به کیفیت و استانداردهای جهانی تلاش دارد تا با افزایش کیفیت محصولات خود با استفاده از بهترین مواد اولیه، بهبود فرآیند تولید و توجه به موارد مورد نظر در استانداردهای جهانی به این مهم دست یابد.
اصیلی درباره اقدامات این شرکت برای گسترش بازار و تعداد کشورهای صادراتی در سال ۹۸ تصریح کرد: در برنامه ریزی های صورت گرفته در امر صادرات برای سال جاری، چند نکته از جمله بررسی بازار هدف محصولات و افزایش کیفیت محصولات و بسته بندی آن مدنظر قرار گرفته که در این راستا با تغییرات مناسب، طرح بسته بندی و قوطی مطابق با سلایق مشتریان انجام شد.
مدیرعامل شرکت فرآورده های غذایی رضوی با اشاره به برنامه های در دستور کار این مجموعه در حوزه صادرات خاطرنشان کرد: این شرکت برنامه‌ریزی کرده تا با آنالیز بازارهای هدف و مشخص کردن نیاز و سلیقه این بازارها، کیفیت و نوع بسته بندی را ارتقاء داده و محصولات خود را در سطح استانداردهای بین المللی ارائه کند.

منبع:آستان نیوز

انتهای خبر/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.