شنبه ۲ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۴

ستاد برنامه‌ریزی جهش تولید در سازمان برنامه و بودجه تشکیل شد

سازمان برنامه و بودجه

نخستین جلسه ستاد برنامه‌ریزی و راهبری جهش تولید، امروز شنبه دوم فروردین و به ریاست دکتر محمدباقر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه تشکیل شد.

قدس آنلاین:در پی تعیین سیاست «جهش تولید» به عنوان شعار سال ۱۳۹۹ و تاکید رهبر معظم انقلاب بر نقش مهم سازمان برنامه‌وبودجه در این امر، نخستین جلسه ستاد برنامه‌ریزی و راهبری جهش تولید، امروز شنبه دوم فروردین و به ریاست دکتر محمدباقر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه تشکیل شد.

به گزارش سایت سازمان برنامه و بودجه، در این جلسه مقرر شد به منظور تدوین برنامه‌ای کارآمد در این راستا، به سازمان‌های مدیریت و برنامه‌ریزی ۳۱ استان و سایر دستگاه‌های ذی‌ربط ابلاغ شود تا اولویت‌ها و راهکارهای پیشنهادی خود را به این ستاد اعلام کنند.

دومین جلسه ستاد برنامه‌ریزی و راهبری "جهش تولید" در سازمان برنامه و بودجه که به ریاست دکتر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه و دبیری دکتر حمید پورمحمدی تشکیل شده است، عصر فردا، سوم فروردین و با دعوت از نمایندگان دستگاه‌های دیگر از قوه مقننه، قوه قضاییه و سایر دستگاه‌های دولتی تشکیل خواهد شد.

انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.