یکشنبه ۳ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۵

آخرین آمار جهانی کرونا/ افزایش بیش از ۶۶۰۰ مبتلا در آمریکا تنها در یک روز! + جدول

کرونا در آمریکا

طبق آمار جهانی تاکنون ۳۰۸ هزار و ۲۵۷ نفر در جهان مبتلا به ویروس کرونا شده اند؛ کشور آمریکا با افزایش ۶ هزار و ۶۷۴ مبتلا نسبت به روز گذشته رکورددار است.

قدس آنلاین: بر اساس آخرین آمار جهانی پایگاه اطلاعاتی "worldometer" تا این لحظه 308 هزار و 257 نفر در جهان مبتلا به ویروس کرونا (کووید19) شده اند که از این تعداد 13 هزار و 68 نفر جان خود را از دست داده اند.

از مجموع مبتلایان به ویروس کرونا در جهان، تعداد 95 هزار و 828 نفر بهبودیافته و توانسته اند با کرونا مبارزه کنند.

کشور چین به عنوان مبدا شیوع ویروس با 81 هزار و 54 مبتلا در رده نخست جهان قرار دارد؛ بعد از آن کشورهای ایتالیا، آمریکا، اسپانیا و آلمان در رده‌های دوم تا پنجم قرار گرفته اند.

نکته قابل توجه افزایش چشمگیر تعداد مبتلایان در این چهار کشور است؛ کشور ایتالیا با افزایش 6 هزار و 557 مبتلا نسبت به روز گذشته، آماری عجیب از خود بجای گذاشت.

بعد از ایتالیا، کشور آمریکا افزایش قابل توجهی را شاهد است که رکورد ایتالیا را شکسته است؛ این کشور با افزایش 6 هزار و 674 مبتلا نسبت به روز گذشته، رکورددار است؛ تا این لحظه 26 هزار و 867 نفر در این کشور به ویروس کرونا مبتلا شده اند.

دو کشور اسپانیا و آلمان نیز به ترتیب با افزایش 3 هزار و 925 و 2 هزار و 516 نفر بعد از ایتالیا و آمریکا بیشترین آمار افزایش مبتلایان نسبت به روز گذشته را دارند.

ویروس کرونا , کشور چین , قاره آمریکا , کشور اسپانیا ,

منبع: خبرگزاری تسنیم

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.