یکشنبه ۳ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۹

سفر جهانگیری به استان‌های درگیر کرونا لغو شد

جهانگیری

سفرهای برنامه‌ریزی شده معاون اول رییس‌جمهور به استان‌های خراسان رضوی، مازندران، گیلان اصفهان و قم که درگیر کرونا شده‌اند، لغو شد.

قدس آنلاین: بنابر اعلام پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست جمهوری، به در خواست وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و در چارچوب پروتکل های بهداشتی ستاد ملی مقابله با کرونا مبنی بر ضرورت پرهیز از سفر به استانهای درگیر کرونا و لازم الاجرا بودن دستور العمل های آن ستاد، اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور سفر خود به این استانها را لغو کرد.

وی قرار بود به استان‌های خراسان رضوی، مازندران و گیلان در روزهای یکشنبه و دوشنبه هفته جاری و همچنین به استان‌های اصفهان و قم سفر کند. 

به گفته پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست جمهوری اگرچه سفر معاون اول رییس جمهور به دلیل ضرورت رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا مبنی بر کاهش ترددها و سفرهای درون و برون‌شهری لغو شد، اما جهانگیری روزانه و به طور مستمر پیگیر حل مشکلات و مسائل مختلف استانها برای پیشگیری، مدیریت و مقابله با کرونا بوده و خواهد بود و دستورات لازم را برای تامین اقلام بهداشتی و درمانی مورد نیاز آنها صادر خواهد کرد.

گفتنی است جهانگیری روزهای پایانی سال 98 را به دلیل علایم بیماری کرونا در قرنطینه خانگی بسر برده و پس از منفی شدن تست کرونا به محل کار خود بازگشته بود.

انتهای پیام/ 

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.