پنجشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۱

اعزام ۴۴۷ نیروی تازه نفس به واحدهای درمانی مشهد/ راه‌اندازی آزمایشگاه تشخیص کرونا در مدت سه روز

پرستار

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی مشهد از ابلاغ آغاز به کار ۲۶۲ نیروی پذیرفته‌شدگان آزمون استخدام پیمانی و ۱۸۵ نفر از پذیرفته‌شدگان فراخوان شناسایی و به‌کارگیری نیرو به صورت شرکتی خبر داد.

به گزارش قدس آنلاین،حمیدرضا اسلامی اظهار کرد: با توجه به ضرورت اعزام نیروهای تازه نفس به واحدهای درمانی به‌ویژه در رشته‌های پرستاری، بی‌هوشی و خدمات و با توجه به حساسیت شرایط پیش رو و از طرفی ضرورت انجام کامل فرایندهای اداری با پیگیری و هماهنگی مجدانه کارشناسان این حوزه، تیم کمیسیون طب کار از ۲۸ اسفند ماه در محل مرکز تخصصی طب کار سجاد مستقر شدند.

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی مشهد خاطرنشان کرد: ابلاغ تعیین محل خدمت تمام افراد معرفی شده از طرف معاونت درمان جهت اشتغال صادر و نیروهای جدید در مراکز درمانی  شروع به‌کار کردند.

وی تصریح کرد: همچنین با توجه به نیاز واحدهای بهداشتی و درمانی به اقلام بهداشتی همچون ماسک، پرسنل شاغل در این معاونت در کنار سایر همکاران دانشگاه، در شیفت‌های صبح و بعدازظهر، نسبت به بسته‌بندی و ارسال ماسک‌های استاندارد تهیه شده اقدام و این برنامه تا زمان رفع نیاز واحدها ادامه خواهد یافت.

راه‌اندازی آزمایشگاه تشخیص کرونا در مدت سه روز

اسلامی با اشاره به نیاز دانشگاه علوم پزشکی مشهد به آزمایشگاه مرجع تشخیص کرونا، بیان کرد: با اقدامی جهادی در مدت سه روز آزمایشگاه تشخیص ویروس کووید-۱۹ در بیمارستان امام رضا(ع) راه‌اندازی و تجهیز شد.

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی مشهد خاطرنشان کرد: همچنین به منظور جلوگیری از بروز اختلال در روند خدمات‌رسانی به‌ویژه در مراکز درمانی خط مقدم درمان ویروس کووید-۱۹، تاسیسات مراکز درمانی به ویژه بیمارستان‌های شریعتی،امام رضا(ع)، قائم(عج) و اکبر به طور مستمر بازدید می‌شود.

وی با بیان اینکه به طور روزانه روند نگهداشت بیمارستان‌های درگیر مورد پیگیری قرار می‌گیرد گفت: در راستای توسعه خدمات‌رسانی بخش غیرفعال دیالیز در بیمارستان اکبر به عنوان بخش پشتیبان کرونا انتخاب و تجهیز شد.

اسلامی اظهار کرد: در این مدت ۶ دستگاه آمبولانس که نیاز به تعمیرات داشتند بهسازی و تعمیر شد و در اختیار شبکه‌های بهداشتی و درمانی زیر پوشش قرار گرفت.

منبع: فارس

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.