شنبه ۹ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۷

نامه کانون کارگردانان به رئیس صداوسیما

سریالی که دو مبتلا به کرونا برجا گذاشت

راما قويدل

کانون کارگردانان سینمای ایران در نامه ای به رییس صدا و سیما از ابتلای راما قویدل کارگردان سینما و تلویزیون به کرونا خبر داد.

قدس آنلاین: به گزارش روابط عمومی کانون کارگردانان سینمای ایران، در پی مبتلا شدن یک کارگردان سینما به کرونا، کانون کارگردانان سینمای ایران برای دومین بار به رئیس سازمان صدا و سیما نامه نوشت.

متن نامه کانون کارگردانان سینمای ایران‌ به شرح زیر است:

«جناب آقای عبدالعلی علی عسگری

ریاست محترم سازمان صداوسیما

بسیار متاسفیم که عدم توجه حضرتعالی به جان و سلامت عوامل سازنده آثار تصویری بر اساس نظر ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا و اصرار به ادامه کار در این روزهای پرخطر منجر به خسارت های جبران ناپذیری شده است.

جهت اطلاع حضرتعالی جناب آقای راما قویدل کارگردان سینما و عضو کانون کارگردانان سینمای ایران سر صحنه تصویربرداری سریال «ایل‌دا» مبتلا به کرونا شده است. آقای قویدل دومین فرد مبتلا به کرونای مثبت در این سریال تلویزیونی است.

کانون کارگردانان و ستاد مبارزه با کرونا خانه سینما پیش از این از شرایط تولید این سریال و دیگر پروژه ها به شما هشدار داده بود.

این روند و تداوم بی تفاوتی حضرتعالی و عدم پاسخگویی تان به نامه قبلی کانون کارگردانان بسیار نگران کننده است.

کانون کارگردانان سینمای ایران به عنوان تنها نهاد صنفی کارگردانان ضمن حمایت قاطع از جناب آقای قویدل و پیگیری روند درمان ایشان از حضرتعالی تقاضا دارد هر چه سریعتر نسبت به تعطیلی پروژه های تصویری تا اعلام رسمی وضعیت عادی اقدام نمایید.

به جنابعالی مجددا یادآور می شویم مسئولیت جانی هر یک از هنرمندان در پروژه های تلویزیونی بر عهده شخص جنابعالی و مدیران ارشد سازمان صداوسیماست.

با احترام و آرزوی سلامتی

کانون کارگردانان سینمای ایران»

نظرات

  • توپانی ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۲۱:۲۲
    0 0
    آقای کارگردان پس چطورپزشکان وپرستاران وطلبه های جوان خودرافدای ملت می کنند.آیاوقت آن نیست که باتوجه به خانه نشینی مردم شمانیزباساخت فیلم وبرنامه های متنوع باعث تقویت روح وروان ملت شوید.درهنگام دریافت دستمزدنجومی گوی سبقت ازتمام نخبگان ودانشمندان ربوده اید .اماحالا ازترس سوراخ موش اجاره می کنید.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.