شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۶

همزمان با تعطیلات نوروزی انجام شد

تولید و پخش بیش از ۴ هزار دقیقه برنامه نوروزی از بارگاه منور رضوی

برنامه نوروزی

همزمان با تعطیلات نوروزی سال ۹۹ بیش از ۴ هزار دقیقه برنامه نوروزی در بارگاه منور رضوی تولید و از شبکه های مختلف رسانه ملی و همچنین در بیمارستان های کرونایی سراسر کشور پخش شد.

به گزارش قدس آنلاین، همزمان با ایام نوروز سال ۹۹، بیش از ۴ هزار دقیقه برنامه از بارگاه منور رضوی بر روی آنتن شبکه های مختلف رفت.
برنامه های نوروزی امسال به دلیل اعمال محدودیت های پیشگیرانه از شیوع بیماری کووید ۱۹ و بسته بودن درهای بارگاه منور رضوی برای نخستین بار از حجم گسترده ای برخوردار بود، به طوری که با هماهنگی و تعامل موسسه رسانه های صوتی و تصویری آستان قدس رضوی و رسانه ملی بیش از ۳۰۴۲ دقیقه برنامه مختلف از شبکه های سراسری و استانی و بیش از ۱۰۳۰ دقیقه ویژه برنامه «پنجره فولاد» جهت پخش در بیمارستان های کرونایی سراسر کشور تولید و پخش شد.
ارتباط زنده با شبکه‌های سیما و شبکه های استانی در سال تحویل به میزان ۳۸۶ دقیقه و پخش ویژه برنامه نوروزی «سلام» از ساعات پایانی آخرین شب سال تا لحظه تحویل سال به مدت ۵۷۰ دقیقه از شبکه افق و «باب الحوائج» به مدت ۲۸۶ دقیقه پخش همزمان از شبکه های مختلف از جمله برنامه های ویژه سال تحویل ۱۳۹۹ بود.
نخستین جلسه هیات دولت در دومین روز از نوروز سال ۱۳۹۹ نیز با ارتباط زنده با بارگاه منور رضوی آغاز شد.
«نورالهدی» عنوان ویژه برنامه اذانگاهی مغرب بود که در ایام نوروز به مدت ۵۱۳ دقیقه از سیمای خراسان رضوی بر روی آنتن رفت. «تا آسمان» نیز عنوان برنامه اذانگاهی ظهر و دعا بود که در نوروز ۹۹ به مدت ۲۵۳ دقیقه از سیمای خراسان رضوی پخش شد.
«سین هشتم» برنامه دیگری بود که از روزهای پایانی سال ۹۸ آغاز شده بود و تا روز مبعث پیامبر اسلام(ص) به مدت ۴۵۸ دقیقه میهمان مخاطبان شبکه قرآن سیما بود.
از دیگر برنامه های مشارکتی موسسه رسانه های صوتی و تصویری آستان قدس رضوی با شبکه قرآن پخش ویژه برنامه «حریم امن» بود که به مدت ۶۶۰ دقیقه از این شبکه بر روی آنتن رفت.
پخش دعای کمیل در دو شب جمعه نوروزی به مدت ۷۵ دقیقه از دیگر برنامه های این ایام به شمار می رفت.
«صهبای عشق» ویژه برنامه اعیاد شعبانیه سیمای خراسان رضوی بود که در این ایام به مدت  ۴۶۶ دقیقه میهمان منازل مخاطبان بود.

پخش ویژه برنامه «مخاطب خاص» از شبکه سه سیما، قرائت دعای فرج، دعای هفتم صحیفه سجادیه، زیارت آل یاسین و ... از دیگر فعالیت های مشارکتی مرکز ارتباطات و رسانه آستان قدس رضوی با صدا و سیما در نوروز ۱۳۹۹ بود.
لازم به ذکر است، ویژه برنامه های نوروزی سال ۹۹ از ۲۸ اسفندماه سال ۹۸ آغاز و تا پایان پانزدهم فروردین ماه ادامه داشت.

منبع: آستان نیوز

انتهای خبر/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.