جمعه ۲۲ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۰

آخرین آمار جهانی کرونا/ ۴۶۸ هزار مبتلا در آمریکا + جدول

کرونا

طبق آخرین آمار جهانی، تاکنون یک میلیون و ۶۰۵ هزار و ۲۷۷ نفر در جهان به بیماری کرونا مبتلا شده‌اند که ۹۵ هزار و ۷۵۱ مبتلا جان خود را از دست داده‌اند؛ تعداد مبتلایان آمریکایی به ۴۶۸ هزار نفر رسید.

به گزارش گروه بین الملل قدس آنلاین، بر اساس‌ آخرین آمار جهانی پایگاه اطلاعاتی "worldometer" تا این لحظه یک میلیون و ۶۰۵ هزار و ۲۷۷ نفر در جهان به ویروس کرونا (کووید۱۹) مبتلا شده‌اند که از این تعداد، ۹۵ هزار و ۷۵۱ نفر جان خود را از دست داده‌اند.

از مجموع تعداد مبتلایان در جهان، تاکنون ۳۵۶ هزار و ۹۲۵ نفر بهبودیافته و توانسته‌اند با این بیماری مبارزه کنند.

کشور آمریکا با بیشترین تعداد مبتلایان در جهان، با افزایش ۳۳ هزار و ۷۳۵ مبتلا در ۲۴ ساعت گذشته، به مجموع ۴۶۸ هزار و ۸۹۵ مبتلا رسیده  است؛ تاکنون ۱۶ هزار و ۶۹۷ مبتلا در این کشور جان خود را از دست داده‌اند.

کشور اسپانیا که بعد از آمریکا در رده دوم جهان قرار دارد، با افزایش ۵ هزار و ۲ مبتلا در ۲۴ ساعت گذشته، به مجموع ۱۵۳ هزار و ۲۲۲ مبتلا رسیده است؛ در این کشور تعداد ۱۵ هزار و ۴۴۷ نفر جان خود را بر اثر ابتلا به کرونا از دست داده‌اند.

کشور ایتالیا به عنوان سومین کشور جهان، با افزایش ۴ هزار و ۲۰۴ مبتلا در ۲۴ ساعت گذشته، به مجموع ۱۴۳ هزار و ۶۲۶ مبتلا رسیده است؛ تاکنون ۱۸ هزار و ۲۷۹ ایتالیایی جان خود را از دست داده‌اند.

کشورهای آلمان، فرانسه و چین به ترتیب با ۱۱۸ هزار و ۲۳۵، ۱۱۷ هزار و ۷۴۹ و ۸۱ هزار و ۹۰۷ مبتلا در رده‌های چهارم تا ششم جهان قرار گرفته‌اند.

از لحاظ تعداد بهبودیافتگان نیز کشورهای چین، آلمان و اسپانیا به ترتیب با ۷۷ هزار و ۴۵۵، ۵۲ هزار و ۴۰۷ و ۵۲ هزار و ۱۶۵ بهبودیافته در رده‌های اول تا سوم قرار دارند.

ویروس کرونا , قاره آمریکا , کشور اسپانیا ,

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.