جمعه ۲۲ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۳

حشد الشعبی دومین تروریست خطرناک را نزدیک مرز سعودی به دام انداخت

الحشد الشعبي

نیروهای حشد الشعبی دومین تروریست خطرناک را طی 24 ساعت اخیر و با آغاز دور دوم عملیات پاکسازی استان الانبار و نزدیک مرز عراق با اردن و عربستان دستگیر کردند.

به گزارش قدس آنلاین، نیروهای الحشد الشعبی امروز جمعه یک تروریست را در رای عملیات  «ابطال النصر»(قهرمانان پیروزی دوم) در استان الانبار نزدیک مرز اردن و عربستان دستگیر کردند.

«قاسم مصلح» فرمانده نیروهای الحشد الشعبی در استان الانبار گفت: «نیروهایی که مشغول عملیات ابطال النصر در استان الانبار نزدیک مرز با اردن و عربستان هستند یک تروریست داعش را بر اساس اطلاعاتی دقیق دستگیر کردند».

به گزارش پایگاه خبری موازین نیوز، این فرمانده الحشد الشعبی افزود: «این تروریست خطرناک که به دلیل دست داشتن در عملیات علیه نیروهای امنیتی تحت تعقیب بود، سلاح و مهمات و همچنین اینترنت ماهواره ای در اختیار داشت».

روز گذشته هم نیروهای الحشد الشعبی یک سرکرده خطرناک داعش را طی عملیات الانبار دستگیر کرد.

نیروهای الحشد الشعبی با همکاری ارتش عراق از بامداد روز پنجشنبه عملیات امنیتی گسترده‌ای را در مناطق مرزی غرب و جنوب غربی استان الانبار  در غرب عراق آغاز کردند.

مرکز اطلاع رسانی فرماندهی الحشد الشعبی در بیانیه‌ای نام این عملیات را «قهرمانان پیروزی دوم» نهاده و گفته است که هدف این عملیات تامین امنیت مرزهای غربی عراق و مناطق بیابانی در بخش جنوب غربی استان الانبار است.

در مقطع اخیر هسته‌های خفته داعش با سوء استفاده از  شرایط شیوع بیماری کرونا در عراق حملات خود را علیه نیروهای امنیتی عراق افزایش دادند.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری فارس

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.