دوشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۱

بحران کرونا در زندان‌های آمریکا

زندانهای آمریکا

ویروس کرونا در زندان‌های آمریکا به شدت شیوع پیدا کرده و باعث افزایش ساعات کار و خودکشی برخی افسران شاغل در زندان‌ها شده است.

به گزارش گروه بین الملل قدس آنلاین، ویروس کرونا در زندان‌های آمریکا به شدت شیوع پیدا کرده است و آمارها از ابتلای ۱۳۰۰ نفر از زندانیان و افسران شاغل در زندان‌های آمریکا به کرونا و جان باختن ۳۲ نفر از کارکنان آن‌ها خبر می‌دهند.

همچنین شیوع کرونا در این زندان‌ها باعث افزایش ساعات کار و خودکشی برخی افسران شاغل در زندان‌ها شده است.

پیش از این روزنامه آمریکایی نیویورک تایمز گزارش داد کارمندان شرکت داروسازی مهم بایوژن آمریکا مهمترین عامل انتقال ویروس کرونا به چندین ایالت این کشور بودند.

دانشگاه جان هاپکینز آمریکا اعلام کرد با شناسایی یک هزار و ۵۱۴ نفر دیگر در ایالات متحده که در شبانه‌روز گذشته به بیماری کرونا مبتلا شده‌اند شمار افراد مبتلا در این کشور به ۵۵۵ هزار و ۳۹۸ نفر رسید.

همچنین شمار افرادی که به دلیل آلوده شدن به ویروس کشنده کرونا جان خود را از دست داده‌اند نیز به ۲۲ هزار و ۲۰ نفر افزایش یافت.

این در حالی است که دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا در پیامی توییتری از فرمانداران ایالات مختلف آمریکا خواست برای رسیدن اتفاقاتی بزرگ در روزهای کرونایی در این کشور خود را آماده کنند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.