سه‌شنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۸

کی روش طبق معمول داغ کرد

کارلوس کی‌روش

سرمربی سابق تیم ملی فوتبال ایران به انتشار گزارشی درباره میزان دریافتی‌اش از پاداش فیفا بعد از جام جهانی روسیه به تندی واکنش نشان داد.

قدس آنلاین: کارلوس کی روش سرمربی سابق تیم ملی فوتبال ایران به گزارشی درباره میزان دریافتی اش از پاداش‌های فیفا بعد از جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه واکنش تندی نشان داد.

کی روش که در حال حاضر هدایت تیم ملی کلمبیا را بر عهده دارد، با انتشار پیامی فارسی در اینستاگرام خود نوشت:

«۱- بعد سپری کردن متعهدانه ۸ سال از زندگی خود در تیم ملی، اجازه دهید این هواداران ایرانی باشند که ارزیابی و تقدیر خود را از خدمات، تعهد، صداقت، وفاداری و دستاوردهای من به فوتبال ایران انجام دهند. بالاتر از آن‌ها فقط خدا می‌تواند در مورد اعمال و تصمیمات من قضاوت کند.

۲- تمام افرادی که من افتخار و امتیاز این را داشتم که با آنها همکاری کنم، مخصوصاً اعضای کادر و بازیکنانم، منبع الهام من بودند. همچنین هواداران فوتبال ایران انگیزه من بودند. بدون همه آنها موفقیت و دستیابی به همه دستاوردها و ایجاد میراثی که ما در طول آن روزهای باشکوه، طلایی به همراهی همدیگر خلق کردیم، ممکن نبود.

۳- مراتب قدردانی و تشکر خود را به تک تک آنها بابت فداکاری، شایستگی، اخلاق کار، صداقت و وفاداری و موفقیت تیم ملی اعلام می‌کنم. من معتقدم هواداران ایرانی مثل همیشه به اعضای کادر من، بازیکنان من و در کل همه ما کاملاً اعتماد دارند و در مورد اخلاق مداری و حرفه ای گری، صداقت و شخصیت ما هیچ شکی نیست.

۴- همه می‌دانند چه افرادی همیشه پشت آن خبرگزاری خاص بوده‌اند. طبق معمول آنها فقط به عنوان انگشت‌های آلوده و به نمایندگی از چهره‌های کثیف شناخته شده همیشگی عمل می‌کنند. همان روش‌های کثیف، همان اقدامات آلوده، همان رفتارهای کثیف.

۵- آنها آنقدر زشت، قابل پیش بینی و متوسط هستند که به یک نکته می‌رسیم که دلمان به حال آنان می‌سوزد و همچنین بابت تمام لطمه‌های نادرست و ناعادلانه که به افرادی که صادقانه و متعهدانه در تیم ملی وارد کردند احساس درد می‌کنیم.

۶- انتشار این اسناد توهم آمیز توسط آن آژانس خاص فقط یک قدم معمول کثیف است که سعی در جلب توجه و پنهان کردن بی کفایتی و مدیریت مخرب فوتبال ایران دارد. در این لحظه که انسان به دنبال سلامتی، انسجام و اتحاد تحمل درد مشترک و دوستی بیشتر هستند، این ویروس‌های انسانی از یک فرصت استفاده می‌کنند تا حمله کنند، مسموم و فضا را آلوده کنند، بدون هیچ احترام و احساسی برای کسانی که متحمل رنج و مبارزه برای ادامه زندگی خویش هستند. شرم بر آنها.

در زمان مناسب، رودر رو و در موقعی که اولویت‌های زندگی به سلامتی و همبستگی اختصاص نمی‌یابد که البته باید بگویم که به درستی اولویت‌های اصلی و دغدغه مردم ایران نیز هست، من این فرصت را خواهم داشت که ماسک‌های آنها را با توجه به این توهین‌ها و ادعاها پایین بیاورم. من می‌خواهم یک بار دیگر مطلبی را یادآوری کنم که مدتی قبل از جام جهانی روسیه مطرح کردم «هرگز در فوتبال ایران تعداد معدودی افراد با منابع اندک به این مقدار موفقیت دست پیدا نکردند، متحد در کنار هم و با فداکاری‌های بی شمار، تنها برای سرافرازی تیم ملی». سلامت بمانید، خانه بمانید. هرگز در تاریخ بشر با تنها بودن و در منزل بودن ما نتوانسته ایم این مقدار به هم کمک کنیم.»

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.