پنجشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۶

مسیرهای جدید اتوبوس‌ها و مینی‌بوس‌های رزروی اعلام شد

اتوبوس

مدیر عامل شرکت اتوبوس های رزروی مسیرهای جدید این اتوبوس‌ها را اعلام کرد.

به گزارش قدس آنلاین به نقل از فارس احمد تابنده درباره مسیرهای جدید اتوبوس‌های رزروی اظهارداشت: بر اساس آنالیزها و درخواست‌هایی که از طریق سایت به همراه انجام گرفت مشخص شد مسافران بیشتر تمایل به استفاده از اتوبوس و مینی‌بوس‌های رزروی خارج از خطوط بی‌آرتی دارند.

وی افزود: درخواست‌های زیادی از سوی مسافران از محدوده دهکده المپیک، افسریه و نیاوران به سمت میدان ولیعصر و میدان ونک و مرکز شهر داشته‌ایم و بر همین اساس برخی مسیرهای قبلی تغییر یافت.

وی بیان داشت: مسیرهای جدید مینی‌بوس شامل مسیر تهرانپارس به سمت ونک، فاطمی و وزرا، افسریه به سمت ونک، ولیعصر و انقلاب، یافت آباد به سمت ونک، دهکده المپیک به سمت ونک از جمله مسیرهای جدید مینی‌بوس‌ رزروی است و مسیرهای دقیق در جدول انتشاریافته قابل مشاهده است.

مدیرعامل شرکت اتوبوس‌های رزروی خاطرنشان کرد: مینی‌بوس‌ها حداکثر ۱۰ نفر ظرفیت دارد و کرایه با ۶۰ درصد تخفیف ۲۵۰۰ درنظرگرفته شده است.

وی خاطر نشان کرد: ۱۰ مسیر جدید نیز برای اتوبوس‌ها تا فردا مشخص می‌شود که بیشتر از مبدا افسریه، دهکده المپیک و نیاوران به سمت مرکز شهر مانند ولیعصر و انقلاب و ونک بوده و همه اتوبوس‌ها و مینی‌بوس‌های جدید از فردا قابل رزرو خواهد بود.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.