دوشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۰

مدیر حقوقی باشگاه توضیح داد

آخرین اطلاعات درباره پرونده‌های حقوقی پرسپولیس

خواجه وند

مدیر حقوقی باشگاه پرسپولیس گفت: استوکس در جواب نامه باشگاه پرسپولیس ۲۰ هزار دلار دیگر را از باشگاه بابت مطالباتش درخواست کرده است.

قدس آنلاین: مهدی خواجوند  درباره پرونده‌های حقوقی باشگاه در مجامع بین‌المللی اخبار و توضیحاتی را ارائه داد که در زیر خواهید خواند.

فیفا حکم پرونده نیلسون را ابلاغ کرد
مدیر امور حقوقی باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: فیفا رای صادره در پرونده نیلسون کوره‌آ را صادر و به باشگاه ابلاغ کرده است. باشگاه پرسپولیس پیش از این و در گذشته در دو مقطع متعهد شده بود که نسبت به اجرای توافق و تسویه مطالبات این بازیکن اقدام کند که این امر محقق نشد و در نهایت فیفا رای خود مبنی بر پرداخت ۸۳ هزار دلار به این بازیکن را اعلام کرد. این رای مانند دیگر احکام قابل تجدید نظرخواهی است که بر این اساس، در مهلت قانونی نسبت به درخواست مشروح رای اقدام خواهد شد که پس از دریافت آن ۲۱ روز فرصت برای ارسال لایحه وجود خواهد داشت.

پاسخ نامه وکیل استوکس ارسال خواهد شد
خواجوند در تشریح آخرین وضعیت حقوقی درباره استوکس نیز اظهار داشت: باشگاه پرسپولیس پیش از این در دو مرحله با ارسال نامه به این بازیکن و وکیل وی خواهان حضور او در ایران و شرکت در تمرینات و مسابقات طبق مفاد قرارداد شده بود که این بازیکن به بهانه‌های مختلف از این امر استنکاف نموده و از انجام تعهدات قراردادی خود سر باز زده است. در این ارتباط در روزهای گذشته نامه‌ای از وکیل این بازیکن دریافت شد که در جریان آن، استوکس ضمن تشکر از باشگاه به دلیل مرخصی که به  وی داده شد، ۲۰ هزار دلار از دستمزد خود را نیز مطالبه کرده است.به این ترتیب، ما پاسخ این نامه را طبق روال حقوقی ارسال خواهیم کرد و پروسه پیگیری قراردادی و حقوقی در ارتباط با تعیین وضعیت این بازیکن نیز از سوی باشگاه پیگیری خواهد شد.

استیناف‌خواهی در پرونده بودیمیر دوشنبه ارسال می‌شود
وی درباره اقدام باشگاه در پرونده بودیمیر ادامه داد: با توجه به این که مشروح رای را چندی پیش دریافت کردیم، لایحه برای استیناف‌خواهی در مهلت قانونی تنظیم شد. این لایحه دوشنبه با توجه به این‌که اقدامات اداری مربوط به آن نیز از سوی باشگاه انجام شده است، برای فیفا ارسال می‌شود.

پرونده شکایت پرسپولیس از کالدرون و دستیاران وی وارد هیات داوری شد
مدیر امور حقوقی پرسپولیس درباره وضعیت پرونده گابریل کالدرون و دستیاران وی اضافه کرد: در این موضوع، ما دعوای متقابلی را نسبت به آن‌ها ارایه کردیم. فیفا در روزهای گذشته طی نامه‌ای اعلام کرد؛ طرف مقابل، پاسخ‌های خود را در قالب لایحه ارایه کرده و پرونده جهت صدور حکم به هیات داوری ارجاع داده شده است.

پنج‌شنبه زمان جلسه کمیته استیناف برای بازی پرسپولیس و سپاهان
مهدی خواجوند در پاسخ به سوال ما درباره این‌که آیا مشخص است کمیته استیناف چه زمانی به پرونده بازی پرسپولیس و سپاهان از دور برگشت رقابت‌های لیگ برتر رسیدگی می‌کند یا نه؟ تصریح کرد: کمیته استیناف برای روز پنج‌شنبه تشکیل جلسه خواهد داد و از نمایندگان دو باشگاه نیز خواسته است در جلسه‌ای با این کمیته حضور پیدا کنند.

البته به اعتقاد ما، حکم بدوی از سوی کمیته انضباطی، با توجه به مستندات، آیین نامه بازی‌ها، گزارش‌های داور و ناظر مسابقه، نمایندگان فدراسیون فوتبال و فرماندهان نیروی انتظامی و اظهارات خود مدیرعامل وقت سپاهان و بازیکنان و عوامل تیم به درستی صادر شد. این حکم جامعه فوتبال و افکار عمومی را هم اقناع کرد. محتویات این پرونده شامل گزارش‌های رسمی از مجموعه اتفاقات، مستندات و اظهارنظرهای صورت گرفته کاملا روشن و شفاف است.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.