دوشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۷

صدور بیش از ۱۹ هزار برگ بارنامه در استان همدان

صدور بارنامه

همدان- رئیس اداره کالا اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای همدان از صدور ۱۹ هزار و ۴۲۶ برگ بارنامه از ابتدای سال تاکنون در استان خبر داد.

به گزارش  قدس آنلاین به نقل ازروابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان، جمشید عظیمی رئیس اداره کالا اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای همدان افزود: این میزان بارنامه صادر شده نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۲۷ درصد افزایش یافته است.

عظیمی با بیان اینکه در مدت یاد شده ۳۲۶ هزار و ۴۲۴ تن بار جابجا شده است، ادامه داد: پارسال در این مدت ۲۴۸ هزار تن کالا جابجا شده است.

وی بیان کرد: سیمان، کلینکر، سیب زمینی، شمش آهن، محمولات معدنی شامل سنگ آهن، گندله، هماتیت و محمولات نفتی شامل گازوییل و بنزین بیشترین کالاهای حمل شده در این مدت بوده است.

رییس اداره کالا اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای همدان در ادامه با اشاره به اقدامات انجام شده در خصوص مقابله با ویروس کرونا ابراز داشت: اعزام ناوگان برای حمل اقلام و لوازم بهداشتی از کارخانه های تولیدی به مناطق مختلف کشور از جمله اقدامات انجام شده است.

عظیمی افزود: همچنین به منظور کمک به تخلیه بنادر و حمل کالاهای اساسی ۸۷۵ دستگاه ناوگان عمومی به مقصد بندر امام خمینی اعزام شده است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.