سه‌شنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۰

۲۵۰ هزار بسته معیشتی در آستانه ماه رمضان در مشهد توزیع می‌شود

فرماندار مشهد

فرماندار مشهدمقدس گفت: در آستانه ماه مبارک رمضان، ۲۵۰ هزار بسته معیشتی با کمک ارگان‌های مختلف در مشهد توزیع می‌شود.

به گزارش قدس آنلاین، سیدمحمدرضا هاشمی ظهر امروز در نشست شورای اداری مشهد اظهار داشت: در شرایط گسترش شیوع ویروس کرونا در تلاش هستیم تا خدمات دستگاه‌های اداری مشهدمقدس با قوت و قدرت ادامه پیدا کند و البته در این میان پروتکل‌های بهداشتی نیز رعایت می‌شود.

فرماندار مشهدمقدس گفت: برنامه‌های مثلث توسعه اقتصادی و فرهنگی استان نیز تداوم خواهد داشت و طرح فاصله‌گذاری اجتماعی را نیز به جدیت دنبال می‌کنیم.

هاشمی تصریح کرد: در این شرایط مناطق کم‌برخوردار مشهد باید مورد توجه قرار گیرند و از سال گذشته این مهم را در دستور کار قرار داده‌ایم و با مشارکت دستگاه‌های مختلف درصدد هستیم طرح نجات و رسیدگی را در این مناطق دنبال کنیم.

وی ادامه داد: در این مسیر دستگاه‌های مختلف پای کار آمده‌اند و ۲۸۲ تفاهم‌نامه نیز امضا شده و معین‌های اقتصادی معین شده قرار است در این حوزه فعال باشند.

فرماندار مشهد بیان کرد: همکاری واحدهای پرخطر در روزهای اوج شیوع کرونا در مشهد بسیار مطلوب بوده است و فعالیت واحدهای کم خطر اینک آغاز شده و از سرگرفته شده و امیدواریم با اقدامات پیشگیرانه بتوانیم مضرات آن را به حداقل برسانیم.

هاشمی با اشاره به نزدیک شدن به ماه مبارک رمضان افزود: ۲۵۰ هزار بسته معیشتی توسط نهادهایی همچون کمیته امداد امام خمینی(ره)، آستان قدس رضوی، سپاه پاسداران و شهرداری مشهد تهیه شده است و قرار به توزیع آنها است.

وی گفت: همچنین قرار است جامعه کارگری نیز به‌عنوان یکی از اقشار آسیب‌پذیر از این بسته‌های معیشتی بهره‌مند شوند.

منبع: تسنیم

انتهای خبر/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.