شنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۴

منتخب مردم شهرستان‌های آشتیان، فراهان و تفرش در یازدهمین مجلس شورای اسلامی:

مدرک تحصیلی من جعلی نیست

سینا کمالخالی

از صبح امروز خبری مبنی بر جعلی بودن مدرک تحصیلی نماینده تفرش در مجلس یازدهم در فضای خبری و رسانه ای منتشر شد. وی که با گرایش مستقل در این مجلس حضور دارد در این باره گفت: جعلی بودن مدرک تحصیلی من صحت ندارد.

به گزارش قدس آنلاین به نقل از خبر آنلاین، سینا کمالخالی افزود: هیات نظارت استان ابهاماتی را وارد کرده ولی معاون سیاسی استان در گفت‌وگویی این موضوع را رد کرده است.

این نماینده منتخب برای مجلس یازدهم درباره نظر شورای نگهبان در این باره نیز گفت: مشکلی به مدرک تحصیلی من وارد نیست. حتی خودم هم نمی‌دانم علت این ابهام چیست. در حال نامه نگاری با شورای نگهبان هستم ولی تا جایی که مطلعم شورای نگهبان هم این ادعا را تایید نکرده است.

این اظهارات در حالی از سوی نماینده تفرش مطرح شد که بهروز اکرمی، معاون سیاسی - اجتماعی استاندار مرکزی عنوان کرده بود، بنده از صحت جعلی بودن مدرک هیچ اطلاعی نداشته، ولی شورای نگهبان کشور به نقصی در پرونده منتخب مردم شهرستان‌های آشتیان، فراهان و تفرش در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی پی برده است.

او همچنین اعلام کرده بود: منتظر بررسی و نظر نهایی شورای نگهبان و وزارت کشور نسبت به پرونده منتخب مردم شهرستان‌های آشتیان، فراهان و تفرش در یازدهمین مجلس شورای اسلامی هستیم که این کار زمان بر است و هر چه وزارت کشور و شورای نگهبان تصمیم بگیرند، بدان عمل خواهد شد.»

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.