یکشنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۸

اعطای وام حمایتی آستان قدس به مالکان خودروهای خسارت‌دیده از سیل‎ داورزن

خودرو

آستان قدس رضوی به منظور حمایت از خانواده‌های سیل‌زده شهرستان داورزن، به مالکان خودروهای آسیب‌دیده وام اعطا می‌کند.

به گزارش قدس آنلاین، امین بهنام، مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی درخصوص جزئیات اجرای این طرح حمایتی آستان قدس، ابراز کرد: طبق این طرح، به ۱۴ صاحب خودرو اهل روستای آبرود که در جریان سیل شدید اخیر متحمل ضرر و زیان شده‌اند، وام پرداخت می‌شود.
وی اظهار کرد: مقرر شده به این خانواده‌ها مبلغ ۳۰ میلیون تومان وام قرض‌الحسنه با بازپرداخت۴۰ ماهه اعطا شود.
بهنام همچنین با بیان اینکه روستای سیل‌زده بهانگر از توابع شهرستان داورزن در جریان سیل کاملاً از بین رفته است، افزود: طبق هماهنگی‌های صورت گرفته میان آستان قدس رضوی و کمیته امداد امام خمینی(ره)، برای احداث خانه این روستائیان اقدام خواهد شد.
این مقام مسئول در آستان قدس رضوی با ذکر دیگر طرح‌های حمایت از سیل‌زدگان این مناطق، عنوان کرد: طی چند روز اخیر، محموله‌ای به ارزش ۳۰ میلیون تومان از اقلام مورد نیاز سیل‌زدگان به چهار روستای سیل‎زده بهانگر، آبرود، سویز و مهر داورزن ارسال شده و علاوه بر آن، روستائیان از ۱۰۰۰ پرس غذای متبرک حضرت رضا(ع) متنعم شده‌اند.
وی یادآور شد: در این مدت، خادمیاران رضوی برای عملیات لایروبی گل‎ولای از منازل روستایی دست به کار شده‌اند. ضمناً پس از ارزیابی‌های اولیه، لایروبی و بهسازی استخر ذخیره آب کشاورزان منطقه به مبلغ ۲۰ میلیون تومان در دستور کار قرار گرفته است.

منبع: آستان نیوز

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.