چهارشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۱

۱۸۱هزار مترمربع زمین برای اجرای مسکن ملی درهمدان واگذاری شد

معاونت مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان همدان ب

همدان - سرپرست معاونت مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان همدان خبر داد: تا کنون ۱۸۱هزار و ۹۲۸ متر مربع زمین برای اجرای طرح اقدام ملی مسکن واگذار گردیده است که عملیات احداث آن پس از قطعی شدن تعداد و اسامی متقاضیان آغاز خواهد شد.

به گزارش قدس آنلاین به نقل از روابط عمومی اداره ارتباطات واطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان همدان،  مجید صالحی امیر سرپرست معاونت مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان همدان با اشاره به اینکه ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن در استان در دو مرحله انجام شده است ، عنوان کرد: در مرحله اول تعداد ۲ هزار و ۸۶۰نفر و در مرحله دوم ۱۴ هزار و ۳۹۵ نفر ثبت نام نمودند .

صالحی امیرافزود: اسامی متقاضیان مرحله دوم پس از پالایش اسامی و مطابقت با شرایط ثبت نامی که قبلاً مطرح شده ، اعلام می گردد.

وی در خصوص برنامه های این معاونت در سالجاری گفت: شناسایی، امکان سنجی و بارگذاری جهت واگذاری ادارات و ارگانها و سازمانهای سازنده بر اساس شیوه نامه های ابلاغی و شناسایی و امکان سنجی زمینهای داخل محدوده شهری با فراخوان و عقد قرارداد و مشارکت در ساخت طرح اقدام ملی مسکن انجام خواهد شد.

سرپرست معاونت مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان همدان ادامه داد: از دیگر برنامه های این معاونت در سال جاری میتوان به معرفی و انعقاد قرارداد برای واحدهای نیمه کاره مسکن مهر در طرح اقدام ملی طبق دستور العمل های ارسالی در جهت ساخت ، تکمیل و دریافت تسهیلات بانکی اشاره نمود.

صالحی امیراضافه کرد: یکی از برنامه هایی که این معاونت در نظر دارد شناسایی زمین های در مالکیت ادارات و ارگانها و سازمانهای دولتی و نیروهای مسلح در جهت ساخت طرح اقدام ملی است.

سرپرست معاونت مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان همدان در خصوص تعیین تکلیف پروژه های مساکن مهر گفت: پیگیری جهت حل و فصل مشکلات تنظیم قرارداد صدور دفترچه اقساط ، تکمیل پروژه های باقیمانده مساکن مهر فاقد مشکل ،اجرای معبر فاز دو سایت حاج شمسعلی و برنامه ریزی و شر وع عملیات اجرایی دیوار های حائل از برنامه های این معاونت در سالجاری است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.