چهارشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۸

فردا صورت می‌گیرد

وام یک میلیون تومانی در حساب سرپرستان بیش از دو میلیون خانوار ایرانی

وام یک میلیونی

سخنگوی تسهیلات کرونا گفت: سازمان هدفمندی یارانه ها تعداد ٢ میلیون و ٢۶۶ هزار و ٢۶٣ سرپرست خانوار یارانه بگیر شناسایی و لیست آنها را برای بانک مرکزی ارسال کرد.

به گزارش قدس آنلاین به نقل از ایسنا «حسین میرزایی» اظهار داشت: از یکم تا هفتم اردیبهشت ماه از مجموع پیامک‌های ارسالی به سرشماره ۶٣۶٩ در مجموع تعداد ٢ میلیون و ٢۶۶ هزار و ٢۶٣ سرپرست خانوار یارانه بگیر شناسایی و لیست آن توسط سازمان هدفمندی یارانه ها در اختیار بانک مرکزی قرار گرفت.  

وی افزود: طبق اعلام قبلی بانک مرکزی از ٢۴ ساعت پس از دریافت اطلاعات فرآیند واریز تسهیلات یک میلیون تومانی شروع می‌شود. بنابراین فردا (پنجشنبه) واریز شروع و تا پایان شب ادامه دارد.  

سخنگوی تسهیلات کرونا گفت: در انتهای این مرحله در مجموع ١٩ میلیون و ٣٨۵ هزار و ٣٠٨ سرپرست خانوار وام یک میلیونی دریافت می کنند.  

وی گفت: در دور قبل این تسهیلات برای ٣۴ هزار سرپرست خانوار که حساب بانکی آنها مسدود بود واریز نشد، بررسی‌ها برای رفع مشکل این افراد ادامه دارد و هفته آینده اطلاع رسانی می شود که چه اقداماتی انجام دهند.  

طبق اعلام دولت با شیوع کرونا برای حمایت از افراد آسیب پذیر جامعه به ۲۴ میلیون خانوار یارانه‌بگیر وام یک میلیون تومانی کرونا با اقساط ۳۰ ماهه پرداخت می‌شود.  

در دور نخست لیست ١٧ میلیون و ١۵٣ هزار و ٢١ سرپرست خانوار برای دریافت وام یک میلیون تومانی به سازمان هدفمندی یارانه ها ارسال شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.