شنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۴

بررسی زندگی علما و بزرگان دین در ویژه‌برنامه «ضیافت»

ضیافت

ویژه‌ برنامه افطار شبکه قرآن و معارف سیما با عنوان«ضیافت» در قالب ترکیبی همراه با مستند به بررسی زندگی علما و بزرگان دین می‌پردازد.

به گزارش قدس آنلاین، ویژه‌ برنامه افطار شبکه قرآن و معارف سیما «ضیافت» نام دارد که در قالب ترکیبی به بررسی زندگی علما و بزرگان دین می‌پردازد که هر روز از ساعت ۱۹ به صورت زنده تقدیم مخاطبان قرآنی و معارفی تلویزیون خواهد شد.

سید افضل میرلوحی تهیه کننده این برنامه گفت: «ضیافت» برنامه ای است با عقبه پنج ساله که امسال بعد از دو سال مجددا در افطارهای ماه مبارک رمضان میهمان منازل مردم است.رویکرد اصلی برنامه سفارش به دستگیری و مواسات در سیره این بزرگان به همراه ارائه مدل و الگوی اخلاقی ملموس برای اقشار مختلف است.

میرلوحی افزود: «ضیافت» وظیفه معرفی علما و بزرگان دین که در میان ما نیستند و الگوهایی عینی، از ذخائر معنوی ما به حساب می آیند را به عهده دارد که مطمئناً برای رشد معنوی قشر نوجوان و جوان جامعه ما مثمر ثمر خواهد بود.

تهیه کننده «ضیافت» بیان کرد :در بخش های مختلف برنامه «ضیافت» با دعوت از خانواده درجه اول علما و احیانا افرادی که تالیفاتی در زمینه بیوگرافی موضوع مورد بحث دارند به بررسی ابعاد اخلاقی کمتر گفته شده علما و بزرگان دین می پردازیم.

وی درباره ساختار برنامه خاطر نشان کرد : استفاده از بخش های مختلفی همچون مستند های گزارشی که در شرایط سخت کرونایی تهیه شده به همراه آیتم های متفاوت و جذاب تصویری بخش های تولیدی برنامه را تشکیل می دهد. در کنار آن بهره مندی از فضای بهاری و آزاد به عنوان استودیو اصلی با قرائت قرآن کریم و پخش اذان بصورت زنده به طراوت لحظات افطار خواهد افزود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.