یکشنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۶

دستور دادستان برای توقیف شناورهای غیرمجاز

کالای ته لنچی

دادستان بندرعباس دستور داد شناورهای غیرمجاز صید ترال جمع‌آوری و توقیف شوند.

قدس آنلاین- دادستان عمومی و انقلاب بندرعباس از صدور دستور قضایی به منظور توقیف شناورهای غیر مجاز صید ترال و مأموریت مشترک شیلات، دریابانی و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در این خصوص خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، مجتبی قهرمانی بیان داشت: در پی تأکید رئیس کل دادگستری استان هرمزگان دستور قضائی به منظور توقیف شناورهای غیر مجاز صید ترال و مأموریت مشترک شیلات، دریابانی و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در این خصوص صادر شد.

دادستان عمومی و انقلاب بندرعباس اظهار داشت: پس از تأکیدات رئیس کل دادگستری استان هرمزگان در خصوص لزوم بررسی موضوع صید ترال و برخورد با متخلفین، از مدیرکل شیلات استان، فرمانده دریابانی و فرمانده منطقه یکم نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خواسته شده است، نسبت به برخورد قانونی و جلوگیری از فعالیت شناورهای غیر مجاز، خصوصاً صید ترال در کل آب‌های استان هرمزگان اقدام کنند.

وی خاطرنشان کرد: این دستور قضائی با توجه به لزوم حمایت از اشتغال و تولید در استان در راستای تحقق منویات داهیانه مقام معظم رهبری «مدظله العالی» مبنی بر نامگذاری امسال به عنوان «جهش تولید» و همچنین به منظور نظارت بر حسن اجرای قانون و صیانت از حقوق عامه صادر شده است

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.