چهارشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۵

کرونا هم سریال شد

سریال کرونا

سریال مرثیه یا سرزده به همت صدا وسیمای خراسان رضوی و شبکه یک سیما و با هدایت و مشارکت مرکز سیمای استان‌های رسانه ملی، برای پخش در شب‌های قدر تولید شد.

به گزارش قدس آنلاین، سریال  «مرثیه» یا «سرزده» به همت صدا وسیمای خراسان رضوی وشبکه یک سیما و با هدایت و مشارکت مرکز سیمای استان‌های رسانه ملی، برای پخش در شب‌های قدر تولید شد.

این مینی سریال ۷ قسمت ۴۵ دقیقه‌ای می باشد و تصویربرداری آن ۶۰ روز در ایام بیماری کرونا با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی به طول انجامید.
این سریال به کارگردانی بهادر اسدی در شرایط کرونایی ساخته شده است و سعی شده درباره ویروس کرونا اطلاع رسانی شود و سریالی به روز در خصوص پلیس و یگان ویژه و مواردی مثل توبه و بخشش می باشد.
چکیده ای از داستان
اصلان و رضا دوستان دوران جوانی و رقبای کشتی چوخه بوده اند که دست روزگار مسیر آن‌ها را از یکدیگر جدا کرده است. رضا پلیس شده و اصلان به کارهای خلاف کشیده شده است. چهار سال قبل رضا موفق به دستگیری اصلان می‌شود.
امروز؛ اصلان از زندان آزاد شده و در شب نوزدهم ماه رمضان که همه چیز تحت تاثیر شرایط ویژه کرونا قرار دارد قصد انجام آخرین کارش و توبه کردن را دارد که با زده شدن رد آن‌ها توسط یکی از افراد رضا تمام برنامه ریزی‌ها بهم ریخته؛ رضا و اصلان مجدد مقابل یکدیگر قرار می‌گیرند و این داستان ادامه دارد...
انتهای خبر/

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.