شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۶

رکورد ابتلا به کرونا در کرمانشاه شکسته شد

کرونا

طبق آمار ارائه شده از سوی ستاد مدیریت کرونا در استان کرمانشاه، طی 24 ساعت گذشته 111 نفر به ویرس کووید-19 مبتلا شدند. این تعداد ابتلا از ابتدای اپیدمی بی سابقه بوده است.

به گزارش قدس آنلاین، «مهدی محمدی» رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا، در خصوص آخرین آمار مبتلایان به ویروس کرونا در استان، اظهار داشت: طی شبانه روز گذشته، 111 مورد جدید بیماران مبتلا به کرونا در استان شناسایی شد، که 6 مورد آن مربوط به بیماران بستری و 105 مورد نیز مربوط به بیماران سرپایی است.

وی افزود: با شناسایی بیماران جدید، تعداد مبتلایان به کووید-19 در استان کرمانشاه به یک هزار و 948 نفر رسید که متاسفانه از این تعداد، 83 نفر جان باختند.

محمدی بیان داشت: از مجموع تعداد مبتلایان استان، 606 نفر جزو بیماران بستری و یک هزار 342 نفر نیز جزو بیماران سرپایی هستند.

رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا اشاره کرد: از ابتدای شیوع ویروس کرونا در استان تا امروز نیز دو هزار و 966 نفر بستری شدند که از این تعداد دو هزار و 717 نفر ترخیص شده و 166 نفر نیز در حال حاضر در بیمارستان های استان بستری هستند.

وی افزود: با انجام 388 نمونه آزمایش شده در روز گذشته، تا کنون 8 هزار و 979 آزمایش تشخیص کووید-19 در استان انجام شده است.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری فارس

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.