یکشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۱

روحانیون یکی از اضلاع جمع آوری کمک های مومنانه هستند

سعیدنوری

تهیه کمک‌های معیشتی برای محرومان حاشیه شهر مشهد

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان بردسکن گفت: روحانیون یکی از اضلاع جمع‌آوری کمک‌های مومنانه هستند که تاکنون از ابتدای طرح کمک مومنانه تا نیمه رمضان حدود یک میلیارد تومان توسط روحانیون جمع آوری و بسته های کمک معیشتی تحویل نیازمندان شده است.

به گزارش قدس آنلاین، حجت الاسلام هادی شکاری در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد: به تمامی روحانیون اعلام شده است با توجه به شرایط فعلی و شیوع ویروس کرونا فعالیت‌های خود را به صورت مجازی در روستاها برگزار کنند.

 وی افزود: برای شب‌های قدر نیز پیشنهاداتی به ستاد کرونای شهرستان بردسکن داده شده ولی ما تابع دستورات این ستاد هستیم و امیدواریم هر چه زودتر این ویروس تمام شود و بتوانیم فعالیت‌های مذهبی خود را مجددا از سر بگیریم.

 شکاری با بیان اینکه گستره کاری سازمان تبلیغات اسلامی در شرایط حال حاضر فعالیت در فضای مجازی و کمک های مومنانه است، افزود: اعزام روحانی در ماه مبارک رمضان نداشتیم و روحانیون در فضاهای مجازی تبیلغات گسترده و خوبی را تا کنون داشته‌اند.

 رئیس سازمان تبلیغات اسلامی بردسکن گفت: تعداد روحانیون طرح های استقرار، هجرت و هدایت ۲۵ نفر هستند و روحانیون آزاد نیز ۶۰ روحانی که در سطح شهرستان فعالیت می کنند.

 شکاری گفت: مردم عطش حضور در مساجد را دارند که امیدواریم هر چه زودتر شاهد شکست این ویروس منحوس باشیم.

انتهای پیام /

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.