یکشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۱

علی علیپور هم ساز جدایی زده است

علیپور

علی علیپور مهاجم پرسپولیس در حالی‌که بارها اعلام کرده اولویتش حضور در این تیم است اما به نظر می‌رسد در انتهای فصل از جمع سرخپوشان جدا خواهد شد.

قدس آنلاین: خبرورزشی نوشت: حرکات و رفتار این روزهای مهاجم شماره ۷۷ پرسپولیسی‌ها از اتفاقی خبر می‌دهد که قرار است خیلی زود رخ دهد تا راه علیپور با تیمی که او را به فوتبال معرفی کرد به پایان برسد. خودش در گفت‌وگو با رسانه‌ها تاکید دارد که همه‌چیزش از پرسپولیس است و اولویت اول او همچنان ادامه حضور درجمع سرخ‌هاست اما برخی افراد نزدیک به باشگاه خبر داده‌اند که علیپور بارها به تماس‌های باشگاه برای تشکیل جلسه تمدیدقرارداد پاسخ منفی داده و حتی به مسئولان باشگاه با صراحت اعلام کرده که کارهای خود را برای حضور در لیگ‌های اروپایی انجام داده و اگر در پیوستنش به فوتبال اروپا دچار مشکل شد، قطعا در ایران اولویت او با پرسپولیس است.

البته علیپور به باشگاه اعلام کرده که آنها می‌توانند برای جذب بازیکنان جایگزین اقدامات لازم را انجام بدهند و منتظر او نمانند و به هواداران طوری القا نکنند که قرار است او در این تیم بماند و به‌نوعی او را مقابل هواداران قرار ندهند تا مشکلاتی که برای طارمی و هواداران ایجاد شده بود، این‌بار برای او تکرار نشود.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.