سه‌شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۴

امکان خرید محصولات فرهنگی در گیلان از طریق سامانه "بی هین" فراهم شد

ارشاد

رشت - معاون فرهنگی و امور رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان تاکید کرد: امکان خرید محصولات فرهنگی از طریق بی هین Bihin.ir پرتال معرفی کسب و کارهای آنلاین مهیا شده است.

به گزارش قدس آنلاین به نقل از روابط عمومی ارشاد اسلامی گیلان ،حسین ابراهیمیان ،افزود: بی هین (در گیلکی به معنای بخر)، با گردآوری کسب و کارهای اینترنتی فعال استان و معرفی آنها به گیلانیان، فرایند انتخاب و جستجوی کسب و کارهای برخط را برای هم استانی ها تسهیل می نماید.

وی اظهار داشت: پرتال یادشده در راستای اجرای مصوبات کمیته اختصاصی کسب و کارهای مجازی مبنی بر ترغیب و تشویق مردم به استفاده از سامانه های الکترونیکی و کسب و کارهای مجازی در بستر اینترنت برای تامین کالا و خدمات با هدف پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و قطع زنجیره انسانی راه اندازی شده است.

وی بیان کرد: برقراری ارتباط بهتر و موثر میان کسب و کارهای اینترنتی و مشتریانشان بارزترین هدف پیاده سازی سامانه "بی هین" است.

ابراهیمیان افزود : صاحبان کسب و کارها می توانند از طریق گزینه "درخواست ثبت نام" که در بالای سامانه قرار دارد، نسبت به ثبت کسب و کار خود اقدام نمایند؛ در صورت دارا بودن مجوزهای لازم، کسب و کار معرفی شده در اسرع وقت پس از ثبت، در سایت به نمایش در خواهد آمد.

وی، با اشاره به پویش های "در خانه بمانیم" و "از خانه بخریم" و راه اندازی بازارگاه آنلاین برای معرفی محصولات و امکان عرضه اینترنتی محصولات گفت: این پرتال در استان راه اندازی شده و امکان خرید محصولات فرهنگی نیز در آن مهیا شده است.

گیلان به لحاظ کسب و کار آنلاین رتبه هشتم کشور را داراست و بیش از یک هزار و ۲۰۰ کسب و کار آنلاین در استان ثبت نام شده است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.