سه‌شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۴

استاندار خراسان رضوی در نشست با فرمانداران:

فرمانداران خراسان رضوی باید ارتباط خود را با مردم افزایش دهند

فرمانداران

استاندار خراسان رضوی در نشست با فرمانداران این استان با تاکید بر اینکه مردم ولی نعمت ما هستند، گفت: فرمانداران باید ارتباط خود را با مردم افزایش دهند.

به گزارش قدس آنلاین ، علیرضا رزم‌حسینی در نشست  با فرمانداران  استان که در محل استانداری خراسان رضوی  برگزار شد، بر ضرورت برگزاری این نشست‌ها تاکید کرد و گفت:‌ سال گذشته سال خوبی را در استان شاهد بودیم و در ۱۱ ماه سال پیشرفت‌های قابل ملاحظه‌ای صورت گرفت.
وی به افزایش فضای کار، تلاش، امید و هماهنگی‌های کم نظیر در استان و شهرستان‌ها اشاره کرد و افزود: علیرغم آنکه با تحریم‌های اقتصادی مواجه بودیم، خراسان رضوی وضعیت خوب و سرعت قابل قبولی داشت.  
استاندار خراسان رضوی در ادامه به مواجهه با ویروس منحوس کرونا در کل جهان اشاره کرد و ضمن اشاره به تاثیرهای ناباورانه این بیماری در اقتصاد و سبک زندگی مردم خاطرنشان کرد:‌ علیرغم آنکه پیش‌بینی‌ها حکایت از بروز فجایعی در سطح استان داشت، این بیماری به خوبی مدیریت شد و در ۸۰ روز گذشته هیچ شبی نبود که در سطح استان کمبود خاصی داشته باشیم.
رزم‌حسینی همچنین به برگزاری باشکوه و بدون حاشیه انتخابات دوم اسفند اشاره کرد و با تقدیر از همه فرمانداران و ستاد انتخابات استان، افزود:‌ هم نمایندگان فعلی و هم نمایندگان بعدی (منتخبین) باید از سوی فرمانداران تکریم و احترام شوند و تعامل و مشورت در دستور کار باشد.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به این که مردم ولی نعمت ما هستند، افزود:‌ فرمانداران باید ارتباط خود را با مردم افزایش دهند.
استاندار خراسان رضوی در حوزه اقتصادی نیز از اقدامات بسیار مهمی مانند مثلث توسعه اقتصادی یاد کرد و با اشاره به بی‌سابقه بودن وحدت در فرماندهی استان، تصریح کرد: خدا را شکر هماهنگی خوبی در استان وجود دارد.
رزم‌حسینی همچنین تعامل و تشویق معین‌های اقتصاد مقاومتی را وظیفه فرمانداران دانست و با تصریح به این که بهبود فضای کسب و کار یکی از مهم ترین برنامه‌های سال جاری است، گفت: ما به دنبال پیگیری و اجرای پروژه‌هایی هستیم که سرمایه‌های آن جذب شده است.
وی در پایان به برگزاری کنگره هجده هزار شهید استان در سال آینده اشاره کرد و گفت: فرمانداران باید ارتباط خود را با دبیرخانه کنگره به صورت مستمر حفظ کنند تا بتوانیم به صورت با شکوه کنگره فاخر و ارزنده‌ای در سطح استان برگزار کنیم.

منبع: استانداری خراسان رضوی

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.