یکشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۱

رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر همدان خواستار شد

ضرورت بهره برداری زمین های ورزشی شهرداری تا تابستان

رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی ورزشی

همدان _رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر همدان با تاکید بر اینکه زمین های ورزشی شهرداری تا ابتدای تابستان سال جاری برای استفاده شهروندان باید به بهره‌برداری رسیده باشد، گفت: برنامه ریزی، تکمیل و تجهیز زمین‌های ورزشی در مناطق چهارگانه و زمان تحویل این زمین‌ها باید مشخص شود.

به گزارش قدس آنلاین به نقل از روابط عمومی شورای اسلامی شهر همدان رضوان سلماسی در جلسه کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورا، افزود: طراحی و استانداردهای زمین های ورزشی در معاونت معماری و شهرسازی تهیه و به مناطق ابلاغ شده است و سازمان فرهنگی ورزشی اجتماعی شهرداری باید ضمن توجه به ایمنی و استانداردسازی زمین های ورزشی، شیوه نامه بهره‌برداری و نگهداری این زمین‌ها را به شورا ارائه دهد.

سلماسی اضافه کرد: برگزاری جشنواره شهروندان برگزیده بعنوان بخشی از پاذل مدیریت شهری با هدف الگوسازی بین شهروندان، مجدد پس از گذشت ۱۰ سال، در دوره پنجم شورای شهر در دستورکار شورا قرار گرفته است.

وی تاکید کرد: پس از بررسی دستورالعمل مصوب جشنواره و شناسایی نقاط ضعف و قوت عملکرد آن در دو سال گذشته، شیوه نامه اصلاحی در سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی تدوین و برای بررسی و تصویب به شورا ارسال شد که پس از تصویب، در سال جاری اجرایی خواهد شد. 

رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر همدان با اشاره به اهمیت جایگاه آموزش شهروندی، اظهار کرد: تقویت ردیف آموزش شهروندی در بودجه سال ۹۹ شهرداری با هدف ارتقاء فعالیت های شهرداری در این حوزه، با پیگیری های کمیسیون صورت پذیرفته است.

 رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر همدان  با بیان اینکه انتظار می‌رود ردیف‌ بودجه آموزش شهروندی منطبق با سیاست‌های کمیسیون ، تصمیمات و نظارت کمیته آموزش شهروندی در سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی محقق شود، تاکید کرد: همچنین این بودجه صرفا در حوزه های تبیین شده در بودجه سال ۹۹ و زیر نظر مدیر اجتماعی مناطق ( در ۵ حوزه آموزش شهروندی،  ورزش شهروندی، شهر دوستدار کودک، شورای اجتماعی محلات و بانوان ) صرف شده و در اجرای سایر برنامه ها از ردیف های اختصاصی خود هزینه شود.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.