دوشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۴

معاون سیاسی استاندار:

راهپیمایی روز قدس در خراسان شمالی برگزار نمی شود

روز قدس

معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استاندار خراسان شمالی گفت: بنابر ستاد تصمیم ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا راهپیمایی روز جهانی قدس در شهرستان هایی که وضعیت سفید دارند برگزار می‌شود و در استان خراسان شمالی به خاطر قرار گرفتن شهرستان ها در وضعیت قرمز و زرد ابتلاء به بیماری کرونا در هیچ نقطه‌ای راهپیمایی روز قدس برگزار نمی‌شود.

به گزارش قدس آنلاین، به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خراسان شمالی، ولی الله حیاتی در نشست هماهنگی برگزاری مراسم روز جهانی قدس اظهار داشت: در شرایط شیوع بیماری کرونا در کشور هستیم با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری ملاک تصمیم گیری ها نظرات کارشناسی وزارت بهداشت است.

وی ادامه داد: با توجه به شیوع بیماری کرونا در کشور امسال برای برگزاری مراسم روز قدس از نظر شرایط فیزیکی محدودیت وجود دارد و باید از ظرفیت فضای مجازی و صدا و سیما بهره مندی حداکثری داشته باشیم.

حیاتی گفت: بنابر ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا تا این لحظه رژه خودرویی در روز قدس تنها در تهران برگزار می شود اگر در ایام باقیمانده دستورعمل و تصمیم جدیدی اعلام شود، اجرایی می شود.

وی مطرح کرد: در مورد برگزاری نماز عید سعید فطر نیز بنابر مصوبه ستاد ملی مدیریت کرونا در تمامی مساجد محله، روستاها و شهرهای سراسر کشور با هدف جلوگیری از تجمع مردمی با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار می شود.

وی اشاره داشت: تمهیدات امنیتی و انتظامی لازم برای برگزاری عید فطر در شورای تامین استان اندیشیده شده است.

حیاتی در بخش پایانی سخنان خود خطاب به فرمانداران که به صورت ویدئو کنفرانس در این جلسه حضور داشتند، تاکید کرد: در سطح شهرهای سراسر استان فضاسازی برای بزرگداشت روز جهانی قدس به بهترین نحو انجام دهند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.