سه‌شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۲

سپاه ۵۰ هزار بسته معیشتی بین نیازمندان استان گیلان توزیع می‌کند

سپاه قدس

رشت - مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه استان گیلان از اجرای مرحله سوم رزمایش مواسات در استان خبر داد و گفت: سپاه ۵۰ هزار بسته معیشتی دیگر بین نیازمندان توزیع می‌کند.

به گزارش قدس آنلاین به نقل از روابط عمومی سپاه گیلان ،احمد ابراهیمی ، برگزاری رزمایش مواسات، همدلی و کمک مؤمنانه در کشور و استان گیلان را در راستای عمل به رهنمودهای مقام معظم رهبری مورد اشاره قرار داد و  اظهار داشت: در مرحله سوم از این رزمایش و همزمان با پایان ماه مبارک رمضان سپاه ۵۰ هزار بسته معیشتی بین نیازمندان توزیع می‌کند.

وی پیشتازی بسیج و سپاه جهت خدمت‌رسانی به مردم در جریان شیوع ویروس کرونا را مورد تأکید قرار داد و عنوان کرد: تاکنون مراحل اول و دوم از رزمایش مواسات، همدلی و کمک مؤمنانه با هدف حمایت از قشرهای آسیب‌دیده از ویروس کرونا و خانواده‌های نیازمند در گیلان برگزار شده است.

ابراهیمی با تأکید بر اینکه بسته‌های معیشتی تهیه شده بین نیازمندان و خانواده‌هایی که از قبل شناسایی شده‌اند توزیع می‌شود تصریح کرد: از همان روزهای نخستین شروع بحران کرونا اقشار مختلف مردم، نیکوکاران، بسیجیان و گروه های جهادی میدان خدمت‌رسانی را خالی نکردند و با تمام توان خود در صحنه عمل حاضر بودند.

وی تهیه و توزیع حدود ۵۵ هزار بسته معیشتی در قالب برگزاری رزمایش مواسات را در مرحله نخست آن مورد اشاره قرار داد و ابراز داشت: ارزش هر کدام از این بسته ها حدود ۳۰۰ هزار تومان است از سوی دیگر در مرحله دوم رزمایش همدلی و کمک مؤمنانه هم حدود ۵۰ هزار بسته دیگر در سطح استان گیلان توزیع شد.

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه استان گیلان با بیان اینکه بسیجیان و گروه‌های جهادی در این استان با تمام ظرفیت و توان خود برای کمک به مردم به میدان آمدند عنوان کرد: کمبود وسایل بهداشتی، ضدعفونی کننده، ماسک و دستکش در گیلان از جمله مواردی بود که سپاه به کمک گروه‌های جهادی خود برای رفع آن تلاش کرد.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.