چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۳

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی خبر داد:

برگزاری نماز عید فطر در ۲۵ نقطه مشهد با رعایت فاصله‌گذاری بهداشتی

نماز عید فطر

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی گفت: نماز عید فطر در همان ۲۵ نقطه‌ای از مشهد که مراسم شب‌های قدر برپا شد، با رعایت فاصله‌گذاری‌های ایمن و بهداشتی برگزار می‌شود.

به گزارش قدس آنلاین، حجت الاسلام هادی صاحبقرانی  در خصوص برگزاری نماز عید سعید فطر، اظهار کرد: در ۲۵ نقطه‌ای که مراسم شب‌های قدر را برگزار کردیم، نماز عید فطر را نیز با رعایت فاصله‌گذاری‌های ایمن بهداشتی و طبق پروتکل‌هایی که برای نماز جماعت از ستاد کرونا ابلاغ شده، برگزار خواهیم کرد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی در خصوص برگزاری نماز عید فطر در مساجد، افزود: در مساجد نیز همان‌طور که رسماً اعلام شده، نمازهای عید فطر با رعایت نکات و الزامات بهداشتی برقرار خواهد بود و بسیاری از مساجد قصد برگزاری نماز در فضای باز را دارند.

لازم به ذکر است، بولوار بعثت، میدان جانباز، سه‌راه کاشانی، میدان راه‏‌آهن، پارکینگ آرامستان خواجه‏‌ربیع، بولوار ابوریحان در منطقه طلاب، مجتمع مهدیه مهرآباد، بولوار امامت، خیابان استاد یوسفی مقابل دانشگاه آزاد اسلامی و خیابان دعبل خزایی در بولوار پیروزی از جمله مکان‌های در نظر گرفته شده برای برگزاری مراسم نماز عید سعید فطر در مشهد است.

منبع: مهر

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.