جمعه ۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۴

مشهدی‌ها از خانه شعار ضدصهیونیستی سر دادند

روز قدس

مشهدی‌ها با شعارنویسی ضد صهیونیستی کف دست خود یادآوری کردند که فریاد زدن بر سر ظالمی مانند اسرائیل و دفاع از آرمان‌ مقدس مردم فلسطین محدود به شرایط نیست و تا نابودی کامل اسرائیل و آزادسازی فلسطین دست از مبارزه و عدالت‌خواهی نمی‌کشند.

به گزارش قدس آنلاین، هر ساله با فرا رسیدن روز جهانی  قدس مردم سراسر کشور با حضور یکپارچه خود در خیابان‌ها، ندای «الله اکبر»، «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل» سر می‌دهند و در بخشی از مراسم برای ابراز انزجار از متجاوزان و جنایتکاران دنیا، پرچم ننگین آمریکا و اسرائیل را به آتش می‌کشند.

با وجود اینکه ویروس کرونا مانع از برگزاری راهپیمایی روز قدس به شکل فیزیکی شده، اما تأثیری در حمایت از مردم مظلوم فلسطین و مبارزه با ظلم‌وستم رژیم صهیونیستی نداشت و برخی مخاطبان‌ خبرگزاری فارس با نوشتن شعارهای ضد استکباری در کف دست‌هایشان به منظور دفاع از مردم فلسطین صحنه‌هایی از جنس راهپیمایی هر ساله روز قدس را رقم زدند.

یکی از مخاطبان در عکس ارسالی از کف دست خود نوشته است: «روز جهانی قدس زنده و پاینده است، خورشید این انقلاب همیشه پاینده است»، دو نفر از مخاطبان نیز با کنار هم قراردادن دست‌هایشان، شعار «در آخرین جمعه ماه خدا، آید صدای مرگ بر آمریکا» را به تصویر کشیده‌اند تا اعلام کنند اسرائیل و آمریکا برای ایرانیان دو مستکبر و خونخوار جدانشدنی هستند.

 دیگر مخاطبان فارس هم با نوشتن شعارهایی مانند؛ «رهبرم سنگ قبر آمریکا و اسرائیل را ساختیم»، «وصیت تمام شهیدان، پیروی از رهبری است و قرآن»، «مرگ بر اسرائیل» و «القدس لنا» حمایتشان را از مردم رنج‌کشیده فلسطین ابراز کردند.

مشهدی‌ها در این اقدام یادآوری کردند که فریاد زدن بر سر ظالمی مانند اسرائیل و دفاع از آرمان‌ مقدس مردم فلسطین محدود به مکان و شرایط نیست و تا نابودی کامل اسرائیل و آزادسازی فلسطین دست از مبارزه و عدالت‌خواهی نمی‌کشند و هر جا نیاز شد شیوه این آزادی‌خواهی و حمایت از مظلومان را تغییر می‌دهند و نفس آن همان است.

منبع: فارس

انتهای پیام /

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.