شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۵

لئوناردو پادوانی:

هنوز پولی دریافت نکرده‌ام

پادوانی

مدافع پیشین تیم فوتبال استقلال گفت: مدیران قبلی بدقول بودند و فقط امروز و فردا می کردند.

قدس آنلاین:  لئوناردو پادوانی در گفت‌وگو با برنامه ورزش تعطیل نیست، گفت: این روزها مرتب در حال تمرین هستم تا بتوانم به شرایط خوب بازگردم.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: هر روز صبح و عصر تمرین می‌کنم مدتی هم فیزیوتراپی می‌رفتم ولی در حال حاضر به دلیل شیوع بیماری کرونا باید به طور انفرادی به کارهای بدنی بپردازم تا از شرایط خوبی برخوردار شوم.

مدافع برزیلی استقلال که به دلیل مصدومیت دو سال است از این تیم جدا شده و به کشورش بازگشته در مورد عملکرد مدیران قبلی نسبت به پرداخت مطالباتش گفت: مدت هاست که از ایران به کشورم برزیل بازگشته ام، مدیران قبلی استقلال مرتب امروز و فردا می کردند و بدقول بودند و هرگز به گفته هایشان عمل نکردند اما امیدوارم شرایطی پیش بیاید که مدیران فعلی استقلال مطالبات من را پرداخت کنند.

پادوانی در پاسخ به این پرسش که گفته شده قرار است مطالبات شما از طریق فیفا پرداخت شود، گفت: هنوز هیچ دریافتی نداشته ام و تنها به من قول داده اند ولی هنوز به طور رسمی هیچ پولی به حساب من واریز نشده است.

وی ادامه داد: من استقلال را دوست دارم، می توانم از این تیم شکایت کنم اما باز هم منتظر هستم تا ببینم در روزهای آینده و با امروز و فردا گفتن های تکراری آیا مطالبات من پرداخت خواهد شد یا خیر.

مدافع برزیلی استقلال در پاسخ به این پرسش که آیا با مدیرعامل جدید استقلال صحبت کرده اید یا خیر، گفت: با او صحبتی نداشته ام ولی امیدوارم او برخلاف مدیران قبلی شرایطی را به وجود بیاورد که من بتوانم هر چه زودتر به مطالباتم دست پیدا کنم، زندگی سخت است و همه تلاش می کنیم تا با آرامش زندگی کنیم.

وی در پایان و در پاسخ به این سوال که آیا باز هم دوست داری به ایران بازگردی گفت: من روزهای خوبی را در ایران سپری کردم، هواداران استقلال همیشه به من محبت داشته و امیدوارم روزی دوباره به ایران بازگردم.

انتهای پیام/

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.