سه‌شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۰

دستاوردی بی سابقه در طرح قرآنی آستان مقدس امام حسین(ع) در دوران قرنطینه

دارالقرآن

در دستاوردی بی سابقه، ۲۲۱ حافظ پسر و دختر در طرح «تربیت ۱۰۰۰ حافظ قرآن کریم» که توسط آستان مقدس امام حسین علیه السلام برگزار می شود، قرآن کریم را در مدت قرنطینه حفظ کردند.

به گزارش قدس آنلاین به نقل از سایت آستان مقدس کربلا، شیخ حسن المنصوری مدیر بخش دارالقرآن آستان مقدس امام حسین علیه السلام گفت: شرکت کنندگان در طرح ۱۰۰۰ حافظ، در اقدامی بسیار ویژه و برای اولین بار از، زمان های حضور خود در خانه به نحو احسن بهره می برند؛ به گونه ای که طی دوره قرنطینه ۲۲۱ نفر موفق به حفظ قرآن کریم شدند.

شیخ المنصوری افزود: حافظان این طرح قرآنی از استان های مختلف عراق هستند و این دستاورد در نتیجه تلاش فراوان اساتید از طریق ارتباط مجازی با شرکت کنندگان محقق شده است.

وی ادامه داد: دارالقرآن کریم همواره از دانش آموزان خود تمجید می کند، از این رو جشنی را برای گرامیداشت حافظان جدید پس از بحران ویروس کرونا برگزار خواهیم کرد.

گفتنی است تعداد فعالین در دارالقرآن کریم آستان مقدس حسینی که تاکنون قرآن به طور کامل حفظ کرده اند ۱۵۷۸ از مجموع ۴۶۴۰ شرکت کننده حافظ بوده است.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
type="text/javascript"> var head = document.getElementsByTagName("head")[0]; var script = document.createElement("script"); script.type = "text/javascript"; script.async=1; script.src = "https://s1.mediaad.org/serve/qudsonline.ir/loader.js" ; head.appendChild(script);