چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۷

معاون دانشگاه خبر داد

امتحانات دانشگاه علوم پزشکی مشهد به صورت حضوری برگزار می‌شود

 امتحانات نهایی

معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: تمامی امتحانات دانشجویان این دانشگاه به صورت حضوری برگزار می شود.

به گزارش قدس آنلاین، دکتر فریبرز ثمینی با بیان اینکه شرایط برای برگزاری دوره‌های مجازی کلاس‌های درس دانشجویان در مقاطع علوم پایه و فیزیوپاتی تا پایان شهریور ماه فراهم است اظهار داشت: بر اساس برنامه ریزی تمامی امتحانات ترم به صورت حضوری برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه بر اساس دستور معاونت آموزشی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی دانشکده‌های زیر پوشش دانشگاه‌های علوم پزشکی بازگشایی خواهد شد خاطر نشان کرد: حضور تمامی دانشجویان در دوره‌های استاژری، اینترنی و دستیاری به صورت حضوری خواهد بود و برنامه ریزی های لازم در این زمینه در حال انجام است.

معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی مشهد خاطر نشان کرد: در نشست هماهنگی با معاونین آموزشی دانشکده‌ها، تاکید شده است با توجه به اینکه برخی از دانشجویان از خوابگاه استفاده می‌کنند، برای زمان حضور دانشجویان در محیط دانشکده برنامه ریزی های لازم صورت گیرد.

وی با بیان اینکه وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی برای تهیه ملزومات مورد نیاز در دانشکده‌های دندانپزشکی بودجه اختصاصی در نظر گرفته است خاطر نشان کرد: در دیگر دانشکده‌ها نیز برای تامین ملزومات حفاظتی در زمان حضور دانشجویان در کلاس‌های عملی و در فضای درمانی، آزمایشگاه‌ها، بالین بیمار برنامه ریزی های لازم در حال انجام است.

ثمینی تصریح کرد: با توجه به شرایط پیش آمده، ترم جاری تا پایان شهریور ماه ادامه خواهد داشت و برای برگزاری کلاس‌های درس برنامه ریزی های لازم صورت گرفته است.

منبع: مهر

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.