جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۱

کارگران ساختمانی مشهد با تفاهم‌نامه ۱۳ دستگاه و نهاد ساماندهی می‌شوند

کارگران

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی، با تقدیر از اقدام شهرداری مشهد در ساماندهی کارگران ساختمانی گفت: با دستور استاندار، ۱۳ دستگاه اجرایی و نهادهای کارگری، برای ساماندهی کارگران ساختمانی تفاهم‌نامه همکاری را امضا می‌کنند.

به گزارش قدس آنلاین و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، احمد یزدان پناه در نشست مشترک با معاون خدمات شهری شهرداری مشهد اظهار کرد: با توجه به اقدام خوب شهرداری مشهد در جهت ساماندهی کارگران ساختمانی، امیدواریم با امضا این تفاهم‌نامه شرایط مناسبی برای کارگران سطح شهر به وجود آید و شاهد رفاه حال این عزیزان و کاهش معضلات اجتماعی در سطح شهر باشیم.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی افزود: با اقدامات ویژه‌ای که معاونت خدمات شهری در طرح ساماندهی کارگران ساختمانی اجرا کرده، امید است که هرروز شاهد کم شدن تعداد کارگران در محل‌های غیررسمی باشیم.

معاون خدمات شهری شهرداری مشهد نیز در این جلسه ضمن ارائه گزارشی کامل از اقدامات صورت گرفته توسط شهرداری مشهد در راستای ساماندهی کارگران ساختمانی بیان کرد: از ابتدای شروع این طرح تاکنون بیش از دو هزار و ۷۰۰ کارگر توسط شهروندان و حدود دو هزار و ۲۰۰ کارگر در پروژه‌های شهرداری شامل پروژه ساماندهی کشف رود و فضای سبز ارتفاعات جنوبی به‌کارگیری شدند.

مهدی یعقوبی اضافه کرد: این طرح یکی از طرح‌های کلانی است که برای موفقیت کامل نیاز به همراهی سایر دستگاه‌های اجرایی دارد.

گفتنی است، در این جلسه مقرر شد تا پیش‌نویس تفاهم‌نامه همکاری میان ۱۳ دستگاه اجرایی و نهادهای کارگری که توسط معاونت خدمات شهری تهیه‌شده است، توسط سایر دستگاه‌ها موردبررسی قرارگرفته و پس از اعمال نظرات و پیشنهادهای آن‌ها، زمینه امضای این تفاهم‌نامه در اوایل هفته آینده فراهم شود.

انتهای پیام /

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.