یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۱

محدودیت زمانی فعالیت پاساژهای تهران برداشته شد

پاساژ

معاون نظارت بر اماکن عمومی پایتخت از رفع کامل محدودیت زمانی فعالیت پاساژها و بازارهای مسقف تهران خبر داد و گفت: کلیه متصدیان این صنوف می‌توانند با رعایت پروتکلهای بهداشتی به صورت روال عادی به فعالیت خود ادامه دهند.

قدس آنلاین: به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ «نادر مرادی» در تشریح این خبر اظهار داشت: صبح روز گذشته با اعلام ستاد ملی مدیریت و مقابله با کرونا مصوب شد تا محدودیت زمانی فعالیت پاساژها و بازارهای مسقف، رفع و متصدیان این صنوف از روز دهم خرداد ماه فعالیت خود را به صورت عادی و به روال قبل از بیماری کرونا آغاز کنند.

وی افزود: پیش از این و پیرو مصوبه قبلی ستاد ملی مبارزه با کرونا ساعت فعالیت پاساژها و بازارهای مسقف از ابتدای اردیبهشت ماه تا ساعت ۱۸:۰۰ بوده و متصدیان واحدهای صنفی این مراکز می‌بایست پس از ساعت ۱۸:۰۰ واحد صنفی خود تعطیل می‌کردند که با ابلاغ مصوبه جدید این ستاد، ساعت فعالیت صنوف مذکور به روال عادی برگشت.

این مقام انتظامی تاکید کرد: تمامی واحدهای صنفی کم خطر مستقر در بازار تهران، پاساژها و بازارهای مسقف می‌بایست همچنان در سامانه salamat.gov.ir ثبت نام کنند و پس از دریافت کد مجوز بهداشت آن را در واحد صنفی شأن نصب کنند، چرا که در غیر این صورت فعالیت این واحدها بدون ثبت نام و دریافت کد مجوز غیر مجاز خواهد بود.

معاون نظارت بر اماکن عمومی پایتخت در پایان خاطر نشان کرد: در تلاشیم تا با همکاری و رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی توسط اصناف و مردم عزیز، امکان فعالیت سایر اصناف پر خطر نیز با هماهنگی ستاد مدیریت بیماری کرونای استان تهران نیز در مراحل بعد مهیا شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.