دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۰

جا به جایی بیش از ۳۲۰ هزار مسافر در خط یک و دو قطار شهری مشهد

المترو

مدیرعامل شرکت بهره برداری قطارشهری شهرداری مشهد از جا به جایی ۳۲۲ هزار مسافر در خط یک و دو قطار شهری مشهد در ۶ تا ۱۱ خرداد ماه سال جاری خبرداد.

به گزارش قدس آنلاین و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، وحید مبین مقدم اظهار کرد: از روز ۶ خرداد ماه و آغاز فعالیت مجدد خط‌های یک و دو قطار شهری، ۳۲۲ هزار مسافر در این دو خط تردد کرده و جا به جا شدند که پس از پایان سرویس دهی تمامی ناوگان‌ها به صورت شبانه روزی کاملا ضدعفونی می‌شوند.

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری قطار شهری شهرداری مشهد با بیان اینکه در طول این بازه زمانی کلیه ایستگاه‌ها، تعمیرگاه‌ها، فضای کارگاهی و ساختمان اداری که بالغ بر ۱۰ هزار متر بوده، به صورت روزانه ضدعفونی شده است، افزود: همچنین تمامی نقاط در دسترس مسافران مانند دستگاه شارژ بلیت، نرده‌ها، هندریل پله برقی، کلید آسانسورها، گیت و صندلی‌ها نیز به طور مستمر ضدعفونی شده است.

وی با بیان اینکه از ۵ تا ۱۱ خرداد ماه سال جاری بالغ بر ۷۰۰ لیتر مواد ضدعفونی کننده استفاده شده است، بیان کرد: همچنین از ابتدای خرداد ماه نیز تاکنون در کارگاه تولید مواد ضدعفونی کننده سطوح و اجسام نیز سه هزار لیتر مواد ضدعفونی کننده تولید شده است.

مبین مقدم با اشاره به اینکه اگر مسافران در هنگام ورود به مترو ماسک نداشته باشند به آن‌ها تذکر داده می‌شود، خاطرنشان کرد: ۹۰ درصد مردم که توسط قطارشهری به نقاط شهر سفر می‌کنند از ماسک استفاده می‌کنند.

وی اضافه کرد: علاوه بر آن در کلیه ۳۶ ایستگاه مربوط به قطار شهری جایگاه عرضه ماسک ایجاد شده و مردم می‌توانند نسبت به تهیه آن اقدام کنند.

منبع:

انتهای پیام /

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.