سه‌شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۲

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان همدان:

جشنواره کتابخوانی رضوی تا پایان تیر ماه تمدید شد

هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی

همدان- مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان همدان گفت: دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی تا پایان تیر ماه سال ۱۳۹۹ تمدید شد.

به گزارش قدس آنلاین به نقل از روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، عاطفه زارعی مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان همدان در جمع خبرنگاران از تمدید جشنواره کتابخوانی رضوی تا پایان تیر ماه خبر داد و اظهار کرد: جشنواره کتابخوانی رضوی از اسفند ماه سال گذشته آغاز شده بود و نهم خرداد ماه به عنوان آخرین روز شرکت در این رویداد فرهنگی در نظر گرفته شده بود.

وی افزود: با توجه به استقبالی که مردم از این جشنواره فرهنگی دینی به عمل آوردند دبیرخانه مرکزی جشنواره کتابخوانی رضوی  مهلت شرکت در این جشنواره را تا پایان تیرماه ۱۳۹۹ تمدید کرد.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان همدان  تصریح کرد: علاقه‌مندان برای شرکت در این جشنواره تا ۳۱ تیر ماه فرصت دارند با مراجعه به سایت samakpl.ir در مسابقات آنلاین این دوره شرکت کنند.

زارعی تأکید کرد: بستر برگزاری کامل این جشنواره در بستر فضای مجازی آماده شده و نیازی به مراجعه حضوری به کتابخانه‌های عمومی نیست و با مراجعه به سایت جشنواره امکان دانلود منابع و شرکت در جشنواره وجود دارد.

وی ادامه داد: این جشنواره در قالب‌های داستانک نویسی، روزنامه کتاب، مسابقات چهارگزینه‌ای، پویش کتابخوانی و فعالیت‌های گروهی جشنواره طراحی شده است.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان همدان   با بیان اینکه ۱۲ منبع در این جشنواره برای سه گروه سنی، کودک، نوجوان، جوان و بزرگسال تعریف شده است خاطرنشان کرد: هر فردی بنا به علاقه خود می‌تواند در این جشنواره شرکت کند.

وی با بیان اینکه سال گذشته بیش از ۶۲ هزار نفر از استان همدان در این جشنواره کتابخوانی شرکت کردند گفت: بیش از نیمی از شرکت کنندگان در دوره نهم به صورت الکترونیکی شرکت کرده بودند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.