پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۷

سوختگی یک جوان مشهدی بدلیل انفجار آبگرمگن یک منزل مسکونی

انفجار مخزن نفت

افسر نگهبان آتش نشانی مشهد گفت: در پی وقوع انفجار منزلی مسکونی که منجر به مجروحیت شدید یک پسر جوان در بلوار مصلی، آتش نشانان و نجاتگران ۲ ایستگاه به محل حادثه اعزام شدند.

به گزارش قدس آنلاین، آتشپاد سوم رضا خاکپور افسر نگهبان آتش نشانی مشهد گفت: در پی تماس تلفنی شهروندان با سامانه ۱۲۵ مبنی بر وقوع انفجار توام با آتش سوزی در یک منزل مسکونی و محبوس شدن یک نفر در میان شعله‌های آتش، ستاد فرماندهی بلافاصله آتش نشانان و نجاتگران ایستگاه‌های ۱۶و۲ را به محل حادثه در بلوار مصلی اعزام کرد.

او افزود: با حضور نیروها امدادی در محل مشخص شد، انفجار در زیر زمین منزلی دو طبقه با مساحت ۱۶۰ مترمربع به وقوع پیوسته که این حادثه ضمن بروز آتش سوزی منجر به سوختگی یک پسر جوان از ناحیه دست و صورت شده بود که نجاتگران و آتش نشانان بلافاصله ضمن نجات این فرد از درون آتش این حریق را مهار و فرد مصدوم را برای انتقال به بیمارستان تحویل تکنسین‌های اورژانس حاضر در محل دادند.

افسر نگهبان آتش نشانی مشهد علت اولیه این حادثه را نشت گاز شهری در داخل منزل و انفجار آبگرمکن در زیرزمین این ساختمان دو طبقه اعلام و ادامه داد: علت دقیق حادثه توسط کارشناسان در دست بررسی است.

منبع: باشگاه خبرنگاران

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.