یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۱

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان خبر داد

کاهش ۳۴ درصدی ورود به گیلان طی چهار روز اخیر

ترافیک جاده شمال

گیلان- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان، با بیان اینکه از ۱۳ لغایت ۱۶ خردادماه امسال در مجموع ۵۴۹ هزار و ۱۷۴ وسیله نقلیه وارد استان شده است، گفت: شاهد کاهش ۳۴ درصدی ورود به استان هستیم.

به گزارش قدس آنلاین به نقل از روابط عمومی راهداری و حمل و نقل جاده ای ، فریبرز مرادی با اشاره به وضعیت تردد در محورهای گیلان در ایام تعطیلات اخیر، اظهار کرد: از ۱۳ لغایت ۱۶ خردادماه امسال در مجموع ۵۴۹ هزار و ۱۷۴ وسیله نقلیه وارد استان شده است.

وی با بیان اینکه در مدت مذکور ۲۸۳ هزار و ۳۵۳ وسیله نقلیه وارد استان شده است، تصریح کرد: همچنین شاهد خروج ۲۶۵ هزار و ۸۲۱ وسیله نقلیه از استان طی چهار روز بودیم.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان، از کاهش ۳۴ درصدی ورود به گیلان نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد و تصریح کرد: شاهد کاهش ۱۹ درصدی خروج از استان نیز بودیم.

مرادی ادامه داد: بیشترین میزان ورودی از طریق محور آزادراه قزوین – رشت با تعداد ۱۲۵ هزار و ۹۹۲ وسیله نقلیه و پس از آن محور رامسر – چابکسر با تعداد ۶۰ هزار و ۲۶۱ وسیله نقلیه بوده است.

وی با بیان اینکه بیشترین میزان خروجی نیز از طریق آزادراه قزوین – رشت با تعداد ۱۰۵ هزار و ۵۶۹ وسیله نقلیه بوده است، یادآور شد: گیلان جزو پنج استان پرتردد کشور طی چهار روز گذشته بوده است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
type="text/javascript"> var head = document.getElementsByTagName("head")[0]; var script = document.createElement("script"); script.type = "text/javascript"; script.async=1; script.src = "https://s1.mediaad.org/serve/qudsonline.ir/loader.js" ; head.appendChild(script);