یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۲

استاندار خوزستان:

آب و برق باغ ویلاهای اجاره ای دزفول قطع می شود

ویلا دزفول

استاندار خوزستان گفت: در راستای برخورد قاطع با اخلال گران دستورالعمل های صادر شده در خصوص مقابله با ویروس کرونا، آب و برق باغ ویلاهای اجاره ای دزفول قطع می شود و چنانچه نیاز باشد از ویلاهای متخلف به عنوان نقاهتگاه بیماران کرونایی استفاده خواهد شد.

به گزارش قدس آنلاین، غلامرضا شریعتی در جلسه ستاد کرونا شهرستان دزفول اظهار کرد: دانشگاه علوم پزشکی دزفول نسبت به راه اندازی و تجهیز چهارمین ICU بیمارستان بزرگ دزفول (گنجویان) اقدام نموده و دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز برای تأمین نیروی انسانی کادر پرستاری و پزشکی آی سی یو جدید در راستای کمک به کادر درمانی و پرستاری دزفول، برای یک ماه همکاری کند.

استاندار همچنین با اعلام اینکه برای اخذ و تجهیز ١٠ تخت آی سی یو دیگر از وزارت بهداشت برای شهرستان دزفول اقدام خواهند نمود، تأکید کرد: مجموعه دانشگاه علوم پزشکی دزفول هرچه سریعتر نسبت به پرداخت بخشی از مطالبات پرستاران و پرسنل علیرغم تمام تنگناهای مالی موجود اقدام نماید.

استاندار خوزستان بیان کرد: هنوز تجهیزات جدید از جمله یک دستگاه سی تی اسکن خریداری شده توسط دانشگاه علوم پزشکی دزفول در یکی از گمرکات کشور باقی مانده و ترخیص نشده است که در این خصوص با رییس کل گمرک ایران گفتگو ای خواهم داشت تا با اضافه شدن این دستگاه اقدامات درمانی در بیمارستان افزایش یابد.

شریعتی ادامه داد: علیرغم مساعدتهای مالی قبلی، پیگیری خواهیم کرد منابع مالی جدید از طریق سازمان برنامه و بودجه کشور و سایر منابع استانی به دانشگاه علوم پزشکی دزفول تزریق شود.

وی با تأکید بر تشکیل جلسه کمیته علمی استان خوزستان درخصوص مدیریت بیماری کرونا در دانشگاه علوم پزشکی دزفول در هفته جاری، اذعان کرد: به منظور انتقال تعداد بیمار بیشتر به مرکز نقاهتگاهی دزفول، ضمن تشکر از اقدامات سپاه پاسداران تاکنون، خواستند که از مجموعه نقاهتگاهی این شهرستان پشتیبانی بیشتری داشته باشند.

استاندار خوزستان تصریح کرد: آب و برق باغ ویلاهای دزفول که اجاره داده می شوند قطع خواهد شد تا با کسانی که دستورالعمل های لازم در خصوص مقابله با ویروس کرونا را رعایت نمی کنند، برخورد قاطع صورت گیرد و چنانچه نیاز باشد از ویلاهای متخلف به عنوان نقاهتگاه بیماران کرونایی استفاده خواهد شد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.