دوشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۲

ترامپ: کالین پاول یک کله شق واقعی است

ترامپ

ترامپ، کالین پاول وزیر خارجه سابق آمریکا را «خشک و افراطی» خواند و تأکید کرد: او یک کله شق واقعی است!

قدس آنلاین: پس از آنکه کالین پاول، وزیر خارجه و مشاور امنیت ملی اسبق آمریکا گفت که در انتخابات نوامبر از انتخاب مجدد دونالد ترامپ حمایت نمی‌کند، رئیس جمهوری آمریکا در توئیتی نوشت: کالین پاول یک کله‌شق واقعی است که مسئول اصلی وارد کردن ما به جنگ‌های وحشتناک خاورمیانه است و حالا اعلام کرده که به جو بایدن خوابالو و لجباز رأی می‌دهد. پاول همانی نبود که گفت عراق سلاح کشتار جمعی دارد؟! عراق چنین تسلیحاتی نداشت اما ما را به جنگ وادار کردند!

پاول اوایل روز یکشنبه به جمع کثیری از جمهوری خواهان عالی رتبه چون جورج بوش پسر و میت رامنی پیوست که گفتند در انتخابات ۲۰۲۰ از ترامپ حمایت نمی‌کنند.

پاول به سی.ان.ان گفت: من به هیچ وجه در انتخابات سال جاری میلادی از ترامپ حمایت نمی‌کنم. من برای ۳۵ تا ۴۰ سال برای بایدن کار کرده‌ام و حالا او کاندید شده و من به او رای می‌دهم. من در امور اجتماعی و مسائل سیاسی به او بسیار نزدیک هستم. ما قانون اساسی داریم و باید در راستای آن عمل کنیم اما رئیس جمهوری از آن تخطی کرده است. رفتار با معترضان به مرگ فلوید این را نشان می‌دهد.

ترامپ در واکنش به حرف‌های پاول در توئیتی نوشت که انتخاب بایدن یا هر دموکرات دیگری می‌تواند به کاهش بودجه پلیس و ارتش آمریکا منجر شود.

ترامپ در یک توئیت دیگر نوشت: جو بایدن خوابالو و دموکرات‌های چپ رادیکال به دنبال کاهش بودجه پلیس هستند. من یک پلیس بزرگ با دستمزدهای خوب برای آنها می‌خواهم. من نظم و قانون می‌خواهم.

ترامپ همچنین در یک توئیت دیگر نوشت: لطفا کسی به کالین پاول خشک و افراطی بگوید که من سابقه انتصاب ۳۰۰ قاضی فدرال، دو قاضی دادگاه عالی، احیای ارتش، بیشترین کاهش مالیات و خدمات درمانی را در کارنامه دارم و انتخاب کهنه سربازان هستم.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
type="text/javascript"> var head = document.getElementsByTagName("head")[0]; var script = document.createElement("script"); script.type = "text/javascript"; script.async=1; script.src = "https://s1.mediaad.org/serve/qudsonline.ir/loader.js" ; head.appendChild(script);