دوشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۹

مسئول سازمان اوج به امیر سیاری نامه نوشت

اوج

احسان محمدحسنی مسئول سازمان هنری رسانه ای اوج در نامه ای به دریادار سیاری معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران، آمادگی این سازمان را جهت همکاری در زمینه های هنری و رسانه‌ای اعلام کرد.

به گزارش قدس آنلاین متن نامه مسئول سازمان هنری رسانه‌ای اوج به شرح ذیل است: 
بسمه تعالی
خدمت امیر دریادار سیاری
معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران
با عرض سلام و احترام؛
مصاحبه چند روز اخیر حضرتعالی با یکی از رسانه‌ها که با گلایه از برخی آثار هنری تولید شده در نهادها و سازمان‌های فرهنگی هنری کشور درباره ارتش جمهوری اسلامی همراه بود، نشان از انگیزه جنابعالی برای ایجاد تحولی جدی و عمیق در تولیدات هنری و رسانه‌ای مرتبط با مجاهدت‌های فرزندان این کشور در ارتش دارد.
ما نیز بر این موضوع صحه می‌گذاریم که رشادت‌های ارتش جمهوری اسلامی ایران در جبهه‌های جنگ و پس از آن در حفظ و حراست از ایران عزیز، مملو از قصه‌های جذاب و مهیجِ خواندنی و دیدنی است و می تواند دست‌مایه ساخت آثار هنری فاخر برای جامعه ایران باشد.
 به همین منظور یاران و برادران شما در سازمان هنری رسانه‌ای اوج، جهت هر گونه کمک، همکاری، انتقال تجربه و اقدامی در زمینه‌های هنری و رسانه‌ای برای رفع این دغدغه ارزشمند اعلام آمادگی می‌کنند. سابقه همکاری‌های گذشته سازمان هنری رسانه‌ای اوج و ارتش جمهوری اسلامی ایران که منجر به تولید چندین مجموعه مستند در ارتباط با فداکاری‌های نیروهای ارتش، موشن گرافیک‌ها و تصویرگری‌های این سازمان از فعالیت‌های ارتش جمهوری اسلامی در بزنگاه‌های حادثه، همچون زلزله کرمانشاه و سیل گلستان و خوزستان، و یا فیلم سینمایی جدید این سازمان با نام «اوج۱۱۰» که به مجاهدت‏‌های نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی می‌پردازد و در مراحل پایانی تولید قرار دارد، همواره با تجربه‌ای مثبت و اثربخش همراه بوده است. 
إن شالله افزایش و تعمیق این ارتباط و همکاری هم می‌تواند منجر به تولید آثار هنری فاخر درباره برگ‌های زرین تاریخ انقلاب اسلامی شود و هم به شکل‌گیری فرایندها و ساختارهایی فراتر از تولید چند اثر هنری رسانه‌ای بیانجامد.
احسان محمد حسنی
مسئول سازمان هنری رسانه ای اوج
۱۹ خرداد ۱۳۹۹

امیر سیاری چند روز پیش در گفت‌وگو با یکی از رسانه‌ها انتقاداتی به نادیده گرفته شدن نقش ارتش در تولیدات سینما و تلویزیون در حوزه دفاع مقدس داشت.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.