پنجشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۰

مشکلات ۳۱۸ واحد صنعتی در خراسان رضوی برطرف شد

معاون امور اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم اداره کل دادگستری خراسان رضوی

معاون امور اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم اداره کل دادگستری خراسان رضوی از برطرف شدن مشکلات ۳۱۸ واحد تولید با حمایت دستگاه قضایی طی مدت یک سال اخیر در این استان خبر داد.

به گزارش قدس آنلاین، سید امیر مرتضوی ظهر امروز در بازدید از واحدهای صنعتی سبزوار با بیان اینکه از راهبرد و سیاست‌های قوه قضاییه حمایت از بخش تولید و سرمایه‌گذاران است، اظهار کرد: بدون تشکیل پرونده مشکلات واحدهای صنعتی از طریق کمیسیون‌ حمایت قضایی از تولید و سرمایه‌گذاری برطرف می‌شود.

معاون امور اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم اداره کل دادگستری خراسان رضوی با تاکید بر لزوم تسریع در حل مشکلات واحدهای صنعتی، افزود: با تشکیل شعب ویژه در حوزه صنعت در دادسراها، دادگاه‌ها و دادگاه‌های تجدید نظر در این استان تلاش شد که با آسیب‌شناسی در بخش‌های مالیات، بانک‌ها، تامین اجتماعی و شرکت‌های خدماتی به مشکلات واحدهای صنعتی رسیدگی شود.

وی ادامه داد: در مدت یک سال اخیر مشکلات ۳۱۸ واحد صنعتی با حمایت دستگاه قضایی در خراسان رضوی برطرف شده است.

مرتضوی با بیان اینکه حمایت قضایی از سرمایه‌گذاری مشروع یکی از برنامه‌های دستگاه قضایی خراسان رضوی است، تصریح کرد: با تشکیل ستاد پیگیری دستورالعمل اجرایی سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی، وظایفی برای دستگاه‌های قضایی و نهادهای مرتبط مشخص شده است.

معاون امور اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم اداره کل دادگستری خراسان رضوی یادآور شد: یکی از برنامه‌های کمیسیون حمایت قضایی تعیین وضعیت واحدهای تولیدی و صنعت تعطیل شده که سبب تضییع حقوق و اموال عمومی است.

منبع: فارس

انتهای خبر/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.