شنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۳

تمامی شکایات مردم خراسان رضوی از طریق سامانه ۱۱۱ قابل پیگیری است

سامانه 111

شکایات و مشکلات شهروندان خراسان رضوی از دستگاه‌های اجرایی از طریق تماس با سامانه ۱۱۱ پاسخگویی و پیگیری می‌شود.

به گزارش قدس آنلاین، مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری خراسان رضوی گفت: اهالی این استان می‌توانند از طریق سامانه "سامد"، ارتباط مستقیم  بین دولت و مردم با تلفن ۱۱۱ مشکلات خود را  به صورت مستقیم با مدیران و مسوولان دستگاههای اجرایی در میان بگذارند.
دکتر ناصر فخر موحدی افزود: طبق برنامه ریزی‌های صورت گرفته و بر اساس برنامه زمان‌بندی مشخص هفتگی مقرر شده است مدیران و مسوولان استانی با حضور در محل سامانه سامد، به صورت برخط پاسخگوی مشکلات و درخواست‌های شهروندان ‌باشند.
وی ادامه داد: از ابتدای امسال تاکنون ۳۲ مدیر ارشد دستگاههای اجرایی استان خراسان رضوی با  حضور در محل استانداری خراسان رضوی در موعد تعیین شده به صورت برخط و مستقیم پاسخگوی درخواست‌ها و مشکلات مردم بوده‌اند.
مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری خراسان رضوی گفت: استان خراسان رضوی یکی از پیشگامان بهره‌گیری از سامانه سامد برای پاسخگویی برخط مدیران در سطح کشور است و هم‌اکنون حدود چهار سال از فعالیت این برنامه می گذرد.
فخر موحدی افزود: این اقدام به منظور رسیدگی به درخواست‌های مردم و افزایش رضایتمندی اجتماعی برای پاسخگویی به مشکلات شهروندان دنبال می‌شود.
سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت با عنوان "سامد" برای تعامل آسان مردم و دولت و تسریع در انتقال مشکلات و نظرات مردمی در سطح کشور فعال است تا نظارت مؤثر بر تمامی فرآیندهای رسیدگی به شکایات و درخواستهای مردم انجام شود.

منبع: ایرنا

نظرات

  • ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۰۱:۰۲
    0 0
    سلام در خصوص اجاره خانه ها باید عرض کنم متاسفانه ترفند جدید صاحب خانه با همفکری بنگاه‌های از خدا بی‌خبر، می‌گویند خانه را لازم داریم و باید تخلیه کنید، با این ترفند مستاجر قبلی را بیرون انداخته و به مستاجر جدید که مبنای قیمت نداره واگذار می‌کنند. لطفا مسولین جلوی این نیرنگها را بگیرند متشکرم.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.